10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Finał "Downton Abbey" będzie bardzo emocjonalny. Kim Dickens prawie odrzuciła rolę w "Fear The Walking Dead". Michelle Pfeiffer zagra u boku Roberta De Niro w filmie HBO o Madoffie. A oprócz tego "Brooklym 9-9", "Sleepy Hollow", "Fleash and Bone" i inne.

1. Finał "Downton Abbey" będzie bardzo emocjonalny. Jim Carter, który w "Downton Abbey" gra Carsona, mówi, że będziemy potrzebowali ze dwóch chusteczek, żeby przetrwać tegoroczny odcinek świąteczny, będący zarazem finałem serialu. "Będziemy żegnać się z wszystkim postaciami, ale nie będzie to żadne ostateczne pożegnanie. W końcu zobaczymy, jak oni wchodzą na nowe drogi życia" - mówił aktor podczas Edinburgh TV Festival. Serial wraca 20 września, trailer finałowego sezonu zobaczycie tutaj.

2. Kim Dickens prawie odrzuciła rolę w "Fear The Walking Dead". Dla Kim Dickens zombi to coś zupełnie nowego, kiedy więc po raz pierwszy dostała szansę przesłuchania, myślała, że nie ma to sensu, bo po prostu tam nie pasuje. Przekonał ją scenariusz - czytając go, zauważyła, że to nie tylko apokalipsa zombi, to dużo bardziej uniwersalna historia.

3. Michelle Pfeiffer w filmie HBO o Madoffie. Michelle Pfeiffer pojawi się w filmie "Wizard of Lies". Zagra Ruth Madoff, żonę głównego bohatera, w którego wcieli się Robert De Niro.

4. Archie Panjabi w "Brooklyn 9-9". Aktorka pojawi się w serialu w roli policjantki, która najwyraźniej zbałamuci Boyle'a.

archie456

5. Maria Bello i Tania Raymonde w serialu Amazona. Maria Bello i Tania Raymonde zagrają w "The Trial" Davida E. Kelleya, w którym główną rolę, prawnika alkoholika, gra Billy Bob Thornton. Maria Bello wcieli się w jego żonę. Serial ma już zamówienie na 10 odcinków.

6. Ken Marino w "Life in Pieces". Ken Marino pojawi się w nowym serialu komediowym "Life in Pieces". Zagra Willa, kolegę Matta (Thomas Sadoski) z pracy, który ciągle rzuca niewłaściwymi żartami.

7. Zdjęcia promujące "Flesh and Bone". Galeria tutaj.

8. Jim Belushi w "Urban Cowboy". Jim Belushi dostał rolę w pilocie "Urban Cowboy", zagra właściciela baru.

9. Ichabod w 3. sezonie "Sleepy Hollow".

ichabod345

10. Kelly Rowland w "Imperium". Kelly Rowland pojawi się we flashbackach w roli matki Luciousa. Oto pierwsze zdjęcie.

Empire-kelly-rowland

REKLAMA