15 jesiennych nowości, na które czekam najbardziej

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

9. "Crazy Ex-Girlfriend" - 12 października


Po tym jak w zeszłorocznym zestawieniu całkowicie zignorowałam "Jane the Virgin" (ba, po trailerach uważałam, że to będzie kompletna katastrofa!), obiecuję uważniej się przyglądać lekkim, zabawnym serialom telewizji CW, skierowanym raczej do kobiecej publiki. Nigdy nie wiadomo, czy nie narodzi się z tego kolejne świetne guilty pleasure.

"Crazy Ex-Girlfriend", czyli komediowo-muzyczna opowieść o dziewczynie z Manhattanu, która rzuca dobrze płatną pracę i całe swoje życie, aby pojechać za swoim byłym facetem do Kalifornii, niewątpliwie ma potencjał na coś fajnego. Jego twórczyni, Rachel Bloom, jest wyrazista, charakterystyczna, ma bardzo dużo dystansu do siebie, a wstawki muzyczne już w zwiastunie rozkładają mnie na łopatki. Wydaje mi się, że może być zabawnie, bezpretensjonalnie i z jajem.

Punkt wyjściowy wydaje mi się co prawda mocno absurdalny, ale skoro "Bunheads" mogło się zacząć od błyskawicznego ślubu, tragicznej śmierci męża i zamieszkania z jego matką - wszystko to wydarzyło się w pilocie i było tylko początkiem, więc nie mówcie, że spoiler - to i taka dziwna przeprowadzka może się udać. Jeśli będzie śmiesznie, z wdziękiem i w serialu co jakiś czas będą pojawiać się takie ogromne precle, ja i "Crazy Ex-Girlfriend" możemy się polubić.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15