Top 10: Najmocniejsze sceny z "The Walking Dead"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rzeź w kościele (sezon 5, odcinek 3 - "Four Walls and a Roof")


Terminus nie okazał się szczęśliwym miejscem – bardzo szybko wyszło na jaw, że to "sanktuarium" jest gniazdem kanibali, którzy zwabiają do siebie kolejnych ocalonych tylko po to, żeby pożywić się ich mięsem. Oczywiście bohaterowie "The Walking Dead" nie mogli skończyć ugrzani na grillu, choć muszę przyznać, że byłby to bardzo przewrotny finał całej historii.

Rick i reszta opuszczają Terminus z hukiem, ale ci kanibale, którzy przeżyli spotkanie z nimi, ruszają ich tropem. Do kolejnej konfrontacji dochodzi niedługo później i muszę przyznać, że byłem niemal równie zszokowany, co Tyreese, gdy zobaczyłem, jakimi zwierzętami potrafią stać się bohaterowie tego serialu – Rick i cała reszta po prostu zaszlachtowali kanibali, bez nawet najmniejszych wyrzutów sumienia, na dodatek zrobili to w kościele.

Nie mówię, że im się nie należało, jednak ten brak jakichkolwiek wątpliwości naprawdę mógł zadziwiać i sprawić, że zaczęliśmy się zastanawiać, czy w tych postaciach są jeszcze jakiekolwiek elementy człowieczeństwa.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA