Hity tygodnia: "The Affair", "Homeland", "iZombie", "Żona idealna", "The Flash", "Casual"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"You're the Worst" - sezon 2, odcinek 5 ("We Can Do Better Than This")

"You're the Worst" (Fot. FXX)

"You're the Worst" (Fot. FXX)


Bartosz Wieremiej: Biedne "NCIS: Los Angeles" – wyniki oglądalności nie najlepsze, a tu jeszcze trafia się na tapetę. Biedni piszący recenzje i podsumowania odcinków danego serialu – im, znaczy nam, też się dostało. Wiwat "You're the Worst", bo w trakcie 20 minut udało się wyczarować coś szalenie dobrego.

Męczący się z robotą nieszczęśliwy Jimmy (Chris Geere) to zawsze przyjemny widok. Z kolei Lindsay (Kether Donohue) pokazała się od inne strony – przez moment przynajmniej. Nawet Edgar (Desmin Borges) znalazł sobie zajęcie, sensowny wątek oraz admiratorkę swoich żołnierskich wyczynów. A jeszcze nie wspomnieliśmy o Gretchen (Aya Cash) i jej ciągłym opuszczaniu w nocy domu Jimmy'ego. Najogólniej rzecz biorąc, w tym tygodniu oglądanie każdej minuty komedii FXX było czystą przyjemnością.

Marta Wawrzyn: Nie wspomnieliśmy też o tym, co Jimmy robi, kiedy zostaje sam w domu! I o jego pomyśle na kolejny hit wydawniczy firmowany swoim nazwiskiem.

To rzeczywiście był bardzo dobry odcinek pod każdym względem - Lindsay paplająca o wszystkim, tylko nie facetach, rozbrajała mnie raz po raz, Edgar w końcu przestał się snuć i znalazł coś fajnego dla siebie, a ostatnia scena trochę mnie martwi. Choć oczywiście może oznaczać cokolwiek, w końcu po co spać nocą, kiedy tyle rzeczy się dzieje poza domem? Ale boję się, że najprostsza odpowiedź okaże się tutaj tą prawdziwą, bo to byłoby zbyt piękne, gdyby tych dwoje mogło tak po prostu spokojnie ze sobą żyć i razem wkurzać świat.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA