Hity tygodnia: "Fargo", "The Knick", "Manhattan", "The Affair", "Jane the Virgin", "Homeland"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

"You're the Worst" - sezon 2, odcinek 6 ("Side Bitch")

"You're the Worst" (Fot. FXX)

"You're the Worst" (Fot. FXX)


Bartosz Wieremiej: Świetne pół godziny, w trakcie których śmiech mieszał się ze smutkiem, a życiowa nieporadność z destruktywnym wpływem na otoczenie. Doczekaliśmy się lunchu zjedzonego wspólnie przez Lindsay (Kether Donohue) i Jimmy'ego (Chris Geere), a Edgar (Desmin Borges) przestał być okropnym niewiniątkiem. Trzeba przyznać, że szybko i w spektakularny sposób rozwalił ekipę improwizujących komików.

Jednak niezależnie od tego, o którym wątku w tym odcinku chcielibyśmy rozmawiać, każdy z nich dostarczył czegoś wartościowego. Fałszywy spór Sama (Brandon Mychal Smith) i członków jego zespołu zaliczył kolejny zwrot, tym razem przerastając nawet Gretchen (Aya Cash). Bezradność wspomnianej Lindsay doprowadziła do świetnej wizyty u siostry, nafaszerowania się prochami i bardzo uroczej sceny z Vernonem (Todd Robert Anderson).

Najlepsze jest jednak to, że "Side Bitch" byłoby bardzo udanym spotkaniem z "You're the Worst" nawet bez ostatniej sceny. Zobaczenie płaczącej w samochodzie Gretchen i jej interakcja z Jimmym chwilę później całkowicie zmieniły ten odcinek. O ile prostsze byłoby wszystko, gdyby któreś z tych dwojga zwyczajnie miało kogoś na boku.

Marta Wawrzyn: Ode mnie ten hit jest przede wszystkim za ostatnią scenę. Do całej reszty "You're the Worst" zdążyło mnie już przyzwyczaić. Płaczącej Gretchen nie spodziewałam się ujrzeć teraz ani nigdy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
REKLAMA