Hity tygodnia: "Homeland", "Supernatural", "Fargo", "The Walking Dead", "The Affair", "Grimm"

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

"You're the Worst" - sezon 2, odcinek 8 ("Spooky Sunday Funday")

"You're the Worst" (Fot. FX)

"You're the Worst" (Fot. FX)


Bartosz Wieremiej: Sunday funday w nowym i nieco przerażającym wydaniu. Były kostiumy, rozmowy z duchami (wie ktoś może, kim jest Tupal?), a makabryczny dom strachów zapewnił kilka fantastycznych momentów i kolejny świetny występ Vernona (Todd Robert Anderson). Ostatecznie, nawet dostosowana pod konkretną osobę lista nie potrafi wyleczyć z depresji, a zawsze łatwiej się oszukiwać niż zmierzyć z tym faktem. Chwała za to, że twórcy postanowili pójść akurat w tę stronę.

Całe też szczęście, że nie straszono nas dla samego straszenia. Bohaterowie w niektórych momentach mieli mnóstwo zabawy – czasem kosztem Edgara (Desmin Borges), dla którego smutny czas wymuszonego celibatu na szczęście się już skończył. Lindsay wreszcie się udało odzyskać prąd we własnym domu, a taki Jimmy (Chris Geere) nie tylko przebrał się za kogoś, kogo prawie nikt nie kojarzył, ale też o mało nie poderwał sobie nowej dziewczyny. Gretchen (Aya Cash) z kolei dla świętego spokoju postanowiła udawać, że jest już wyleczona – co w najbliższej przyszłości zwiastuje potężną katastrofę.

Tylko piąte koło u wozu, czyli Dorothy (Collette Wolfe), było nieco zbyt wyrozumiałe. Ręka w górę, kto ją podejrzewa o jakiś dziwny ukryty motyw i czy owe podejrzenia nie wynikają jedynie z tego, jacy są pozostali bohaterowie?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
REKLAMA