8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Młody Superman pojawi się w "Supergirl". Sonia Braga zagra matkę Claire w serialu "Luke Cage". Kontrowersyjne reklamy Amazona usunięte z nowojorskiego metra. A oprócz tego "Żona idealna", "Quantico", crossover "Arrow" i "The Flash".

1. Młody Superman pojawi się w "Supergirl". Ekipa serialu "Supergirl" szuka 13-letniego aktora, który wcieli się w nastoletniego Kal-Ela, czyli przyszłego Supermana. Zobaczymy go w 13. odcinku, czyli w okolicach stycznia.

2. Sonia Braga w serialu "Luke Cage". Sonia Braga pojawi się w roli Soledad Temple, matki Claire Temple (Rosario Dawson).

3. "Ulica Sezamkowa" wraca w styczniu. 46. sezon "Ulicy Sezamkowej" startuje w HBO 16 stycznia. Tym razem Król w Żółci powinien ujawnić się bardzo szybko.

151124-news-sesame-street

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 10. odcinka 7. sezonu, czyli "KSR".

5. Reklamy Amazona usunięte z nowojorskiego metra. Parę dni temu rozpętała się burza o nazistowskie flagi w nowojorskim metrze, reklamujące "Człowieka z Wysokiego Zamku". Dziś reklamy już znikły z metra, choć Amazon nadal ich broni, mówiąc, że najlepsze seriale to takie, które prowokują do dyskusji, a dowodem jest choćby "Transparent".

6. Zdjęcia z nowego odcinka "Once Upon a Time". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 10. odcinka 5. sezonu, czyli "Broken Heart".

7. Nowe twarze w obsadzie "Quantico". Lenny Platt, Jay Armstrong Johnson i Li Jun Li dołączyli do obsady "Quantico". Wszyscy zagrają młodych i pięknych ludzi, którzy zajmują się w życiu rzeczami, jakimi prawdziwi młodzi ludzie zwykle się nie zajmują.

8. Plakat promujący crossover "Arrow" i "Flasha".

motAVKZ

REKLAMA