Hity tygodnia: "Fargo", "Homeland", "The Knick", "The Big Bang Theory", "Manhattan"

1 2 3 4 5

"The Big Bang Theory" - sezon 9, odcinek 11 ("The Opening Night Excitation")

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)


Bartosz Wieremiej: Ten odcinek zawierał wszystko, co powinien. Był zabawny, dobrze napisany, dostarczył nam też kilka istotnych wydarzeń i nie został przekombinowany. Kiedy ostatnio coś takiego można było napisać o 20 minutach z "The Big Bang Theory"?

To było słodkie, urocze, bardzo uczciwe względem widzów i samych bohaterów. Jednocześnie udało się zmieszać ze sobą seks oraz "Gwiezdne wojny" i nie polec przy owym mieszaniu. Nowy etap związku Sheldona (Jim Parsons) i Amy (Mayim Bialik ) okazał się świetnym momentem, wartym zapamiętania przez dłuższy czas. Również detale nie zawiodły, od modlącego się Sheldona przez nową zabawę z jego pukaniem do drzwi, po startrekowe trollowanie w wykonaniu Wila Wheatona. Bardzo udany gościnny występ zaliczył także Bob Newhart, ale do tego pewnie już zdążyliśmy się przyzwyczaić.

Ogólnie więc "The Opening Night Excitation" to najlepszy od dawna odcinek "The Big Bang Theory", przypominający odległe czasy, kiedy każde spotkanie z tym sitcomem CBS było ogromną przyjemnością.

1 2 3 4 5
REKLAMA