8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Mozart in the Jungle" z zamówieniem na 3. sezon. Bryan Fuller showrunnerem nowego "Star Treka". Sequel "White Queen" zamówiony przez Starz. A oprócz tego "Flash", "The 100", "Gotham" i nie tylko.

1. "Mozart in the Jungle" z zamówieniem na 3. sezon. Amazon zamówił 3. sezon "Mozart in the Jungle", w którym Rodrigo i jego orkiestra pojadą do Europy.

2. Bryan Fuller showrunnerem nowego "Star Treka". Bryan Fuller poprowadzi produkcję nowego serialu ze świata "Star Treka". Fuller zna dobrze ten świat, bo wcześniej pisał scenariusze odcinków "Star Trek: Deep Space Nine" i "Star Trek: Voyager".

3. Andy Mientus wróci do "Flasha". Andy Mientus powróci jako Pied Piper w 17. odcinku, zatytułowanym "Flash Back".

4. Sequel "White Queen" zamówiony przez Starz. Telewizja Starz zamówiła serial "The White Princess", czyli sequel "White Queen", opowiadający o Wojnie Dwóch Róż z kobiecej perspektywy.

5. Courteney Cox w pilocie komedii FOX-a. Courteney Cox dostała główną rolę w pilocie "Charity Case". Zagra bogatą wdowę, która odziedziczy po mężu nie tylko pieniądze, ale również jego organizację charytatywną.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The 100". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 4. odcinka 3. sezonu, czyli "Watch the Thrones".

7. Josh Charles gratuluje ekipie "Żony idealnej". W maju kończy się "Żona idealna", o tym, co jeszcze nas czeka, możecie poczytać tutaj. A tymczasem zobaczcie gratulacje od Josha Charlesa.

8. BD Wong jako Dr Strange w "Gotham". BD Wong pojawi się w "Gotham" w roli złego psychiatry. Pierwsze zdjęcie już jest.

WE GET STRANGE ON FEBRUARY 29. #strange @gothamonfox @gotham

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika BD Wong (@wongbd)

REKLAMA