Postacie z serialu "Preacher" na nowych plakatach

"Preacher" (Zdjęcia: AMC)

"Preacher" (Zdjęcia: AMC)

W maju poznamy serialowego "Kaznodzieję", a już teraz możecie zobaczyć, jak Dominic Cooper i spółka prezentują się w swoich rolach.

Szał na seriale na podstawie komiksów trwa. W maju w AMC zadebiutować ma serialowa wersja kontrowersyjnego komiksu "Kaznodzieja". Za projekt, który AMC przejęło od HBO, odpowiedzialni są Seth Rogen i Evan Goldberg. 1. sezon ma składać się z 10 odcinków.

W serialu oglądać będziemy losy Jessego Custera (znany z "Agentki Carter" Dominic Cooper), małomiasteczkowego kaznodzieję z Teksasu, który został opętany przez Genesis, istotę powstałą ze współżycia anioła i demona. Dzięki temu ma moc, która pozwala mu zmusić każdego do zrobienia dosłownie wszystkiego. Wraz z dziewczyną o imieniu Tulip (Ruth Neggaz z "Agentów T.A.R.C.Z.Y.") i irlandzkim wampirem pijakiem Cassidym (Joseph Gilgun z "Misfits") rusza więc na misję.

W obsadzie znajdują także Lucy Griffiths ("True Blood") jako Emily Woodrow i Ian Colletti ("Rake") jako Eugene Root, czyli Arseface. Zwiastun jest dostępny tutaj, a tymczasem zobaczcie, jak prezentuje się trójka głównych bohaterów na plakatach promocyjnych.

preacher01
Preacher/ Pilot
Preacher/ Pilot