10 rzeczy, których inni aktorzy komediowi mogą pozazdrościć Neilowi Patrickowi Harrisowi

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

Neil Patrick Harris wymiatał w "Jak poznałem waszą matkę" i jako prowadzący Oscarów, a wkrótce będzie grał kultową postać w "Serii niefortunnych zdarzeń" Netfliksa. I nic dziwnego, że wszyscy chcą go zatrudnić! On potrafi po prostu wszystko - śpiewa, tańczy, bawi publiczność żartami, a nawet bywa magikiem. Oto 10 rzeczy, których można mu pozazdrościć.

Neil już od najmłodszych lat pielęgnował w sobie zdolności artystyczne, grając w licznych przedstawieniach i musicalach szkolnych. Odkryty przez Marka Medoffa, po raz pierwszy wystąpił w produkcji filmowej u boku Whoopi Goldberg. Za debiutancką rolę w "Sercu Klary" zdobył nominację do Złotego Globu oraz Young Artist Award. Jednak talent aktorski to nie wszystko, czym może się pochwalić.

1. Neil na Broadwayu - świetny jako drag queen. Neil Patrick Harris najbardziej znany jest z komediowej roli w "Jak poznałem waszą matkę", ale ma również dryg do broadwayowskich występów. A że nie brak mu też dystansu do siebie, wcielił się w drag queen z Berlina Wschodniego w spektaklu "Hedwig and the Angry Inch". I to był świetny wybór, bo za tę rolę otrzymał nagrodę Tony dla najlepszego aktora musicalowego. Koniecznie zobaczcie ten występ!

2. Showman, dzięki któremu każda gala nabiera rozmachu. Ubiegłoroczny gospodarz Oscarów posiada niemałe doświadczenie w prowadzeniu tego typu wydarzeń. Nieprzewidywalny Harris miał okazję prowadzić takie imprezy jak Tony Awards - i to czterokrotnie! - dwukrotnie Emmy Awards, a także Spike Video Game Awards, TV Land Awards i World Magic Awards. Z roku na rok radził sobie coraz lepiej, za każdym razem prezentując pełne rozmachu show, okraszone występami muzycznymi. Sprawdźcie chociażby jego występ podczas Tony Awards 2012, w którym śpiewa o tym, jak to by było, gdyby nasze życie przypominało teatr.

3. W serialu łamacz niewieścich serc, a w życiu... Harrisowi nie można odmówić tego, że potrafi złamać niejedno serce - damskie albo męskie. Choć prywatnie żyje w szczęśliwym związku z Davidem Burtką, to fani seriali znają go z innej strony. Przez prawie dekadę jako Barney Stinson z łatwością uwodził kolejne kobiety, nie pozostawiając widzom cienia wątpliwości, iż jest prawdziwym Casanovą.

4. Czarujący facet! Neil Patrick Harris tańczy, śpiewa, żartuje i czarować też potrafi. Jego talent do magicznych sztuczek, który mieliśmy okazję podziwiać podczas licznych gal, dodaje mu dodatkowego uroku i sprawia, że nie da się go nie lubić. Aktor, który jest w bonusie magikiem – jest czego zazdrościć!

5. Rodzina idealna i najlepsze foty na Instagramie. Neil jest nie tylko fantastycznym showmanem, ale też idealnym mężem i ojcem. Wystarczy sprawdzić jego profil na Instagramie, a słowa stają się tu zbędne. A takich pomysłów halloweenowych jak ta rodzina nie ma po prostu nikt.

Happy Halloween from Gotham City!!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Neil Patrick Harris (@nph)

6. Przyjaźń z Eltonem Johnem. Fantastyczna kariera i szczęśliwe życie prywatne to jeszcze nie wszystko. Aktor ma także przyjaciół, których możemy mu pozazdrościć. Jednym z nich jest Elton John, który w dodatku, jak na dobrego przyjaciela przystało, zagrał na ślubie Neila i Davida.

7. Program, którego gospodarz pokazuje, jak się bawić. W tym sezonie Neil Patrick Harris został gospodarzem programu rozrywkowego. W "Best Time Ever with Neil Patrick Harris" wszyscy świetnie się bawili, włącznie z samym prowadzącym. Były skecze, gry dla publiczności, ukryte kamery, kawały wycinane gwiazdom i mnóstwo muzyki. A prowadzącemu uśmiech nie schodził z twarzy ani na moment.

besttime456

8. Autobiografia inna niż wszystkie. Tak, tak, Neil Patrick Harris wydał właśnie autobiografię, która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa Laurum. Dzieli się w niej pikantnymi anegdotami ze swoich pierwszych dni w Los Angeles, tajemnicami zza kulis "Jak poznałem waszą matkę", a także opisuje swoje rodzinne życie z Davidem, Harper i Gideonem. Ponadto znajdziecie w niej sporo żenujących zdjęć z dzieciństwa i magiczne sztuczki!

9. Postać z fanowskiej gry. Niewielu aktorów może pochwalić się faktem, że prócz serialu występuje także w grze. Dzięki pewnemu geekowi, ukrywającemu się pod pseudonimem DoctorOctoroc, Harris stał się postacią 8-bitowej gry Nintendo, stworzonej na podstawie pierwszego aktu internetowego show "Dr. Horrible".

10. A poza tym jest po prostu legendarny. Neil Patrick Harris i Barney Stinson mają ze sobą coś wspólnego. Zdecydowanie jest to bycie "legen – wait for it – dary!", nawet gdy zalicza się wpadkę podczas Oskarów. Nic tylko pozazdrościć!

legendary567

Neila Patricka Harrisa ostatnio nam na małym ekranie bardzo brakuje, ale na szczęście to się niedługo zmieni. Kilka dni temu ogłoszono, że to właśnie on zagra złego hrabiego Olafa w "Serii niefortunnych zdarzeń" Netfliksa.

A my tymczasem zapraszamy Was do konkursu. Rozdajemy książki Neila Patricka Harrisa "Autobiografia, w której decydujesz ty".

***

"Autobiografia, w której decydujesz ty" to książka napisana w przystępnym stylu, w której aktor, celebryta i organizm zbudowany z węgla w jednym pozwala Tobie, czytelnikowi, pokierować własnym życiem.

Urodzisz się w Mexico City. Dostaniesz swoją wielką szansę na obozie aktorskim. Wdasz się w dziwaczną scysję przed nocnym klubem z aktorem Scottem Caanem. Co ważne, w każdym punkcie zwrotnym swojego życia będziesz mógł dokonać wyboru dalszej drogi. Sam zadecydujesz, czy wcielić się w rolę Doogiego Howsera. Sam stwierdzisz, czy warto marnować parę lat na zmagania z własną seksualnością. Od Ciebie będzie zależało, jakim kawiorem uraczysz się na pokładzie jachtu należącego do Eltona Johna. Dokonaj właściwych wyborów, a zaznasz sławy, zbijesz majątek i poznasz prawdziwą miłość. Niewłaściwe wybory sprowadzą na Ciebie cierpienie, tarapaty sercowe i koszmarną śmierć w szczękach piranii.

Oprócz tego w książce znajdziesz opisy sztuczek magicznych, przepisy na zdjęcia, żenujące zdjęcia z aktorskiego dzieciństwa oraz zamykającą całość piosenkę.

Książka jest dostępna na stronie wydawnictwa. Polecamy!

Książka NPH

REKLAMA