Oto ramówka ABC na sezon 2016/2017

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

ABC jako trzecia ze stacji amerykańskiej Wielkiej Czwórki zaprezentowała rozkład jazdy na jesień. Obok sprawdzonych marek, jak "Chirurdzy" albo "Once Upon a Time", w ramówce pojawi się sporo nowości.

Po ramówkach NBC i FOX-a przyszła pora na ABC, które wystawia do jesiennej walki więcej nowości niż poprzednicy. Najważniejsza zmiana to koniec z czwartkowymi wypełnionymi od początku do końca serialami Shondalandu. Kerry Washington znów jest w ciąży, więc "Skandal" powróci dopiero w środku sezonu. A tymczasem jego miejsce w ramówce zajmie "Notorious", nowość z Piper Perabo i Daniel Sunjatą w rolach głównych.

Poniedziałkowy slot "Castle" zajmie "Conviction", nowy serial, w którym gra Hayley Atwell. Z kolei "Designated Survivor", czyli produkcję, w której zobaczymy Kiefera Sutherlanda w roli prezydenta, zastąpi "Nashville" w środowej ramówce. Wiadomo też już, co dalej z "Secrets and Lies" - serial wróci jesienią i będzie emitowany w niedziele po "Once Upon a Time". Przetasowania czekają także komedie, z których dwie nowe - "American Housewife" i "Speechless" - zadebiutują jesienią.

Na midseason oprócz "Skandalu" przeniesiono "The Catch", a także nowości "Still Star-Crossed", "Time After Time", "Downward Dog", "Imaginary Mary" i "When We Rise".

Lista seriali, które nie wrócą, wygląda w tym sezonie tak: "The Astronaut Wives Club", "Blood & Oil", "Castle", "The Family", "Galavant", "Marvel's Agent Carter", "The Muppets", "Nashville", "Of Kings and Prophets", "Rookie Blue", "The Whispers" i "Wicked City".

Poniedziałek
20:00 - "Dancing with the Stars"
22:00 - "Conviction" (nowość)

Wtorek
20:00 - "The Middle"
20:30 - "American Housewife" (nowość)
21:00 - "Fresh Off the Boat"
21:30 - "The Real O'Neals"
22:00 - "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D."

Środa
20:00 - "The Goldbergs"
20:30 - "Speechless" (nowość)
21:00 - "Modern Family"
21:30 - "Black-ish"
22:00 - "Designated Surviror" (nowość)

Czwartek
20:00 - "Grey's Anatomy"
21:00 - "Notorious" (nowość)
22:00 - "How To Get Away With Murder"

Piątek
20:00 - "Last Man Standing"
20:30 - "Dr. Ken"

Niedziela
20:00 - "Once Upon a Time"
21:00 - "Secrets and Lies"
22:00 - "Quantico"

REKLAMA