Jest już ramówka NBC na sezon 2016/2017

"The Good Place" (Fot. NBC)

"The Good Place" (Fot. NBC)

NBC tradycyjnie jako pierwsze z amerykańskiej Wielkiej Czwórki zaprezentowało swój rozkład jazdy na jesień. Jest kilka zmian i sporo nowości, w tym serial o podróżach w czasie i nowy sitcom twórcy "Parks and Recreation".

Upfronty czas zacząć! Na pierwszy ogień jak zwykle idzie ramówka NBC, w której nie brak zmian. "Blindspot" został przeniesiony na środę, zaś w poniedziałki po "The Voice" emitowane będzie "Timeless" - nowy serial Erica Kripke i Shawna Ryana, opowiadający o podróżach w czasie. We wtorek po "The Voice" szansę dostanie kolejna nowość - "This Is Us".

W środowej ramówce wylądował "Blinspot", poza tym nie zmieniło się nic. W czwartki z kolei wraca blok komediowy, który w tym sezonie składać się będzie z "Superstore" i "The Good Place" - nowego serialu Mike'a Schura, w którym grają Kristen Bell i Ted Danson.

W midseason powróci z drugim sezonem "Shades of Blue", a także zadebiutuje ogromna większość nowości: "Trial & Error", "Great News", "Powerless", "Marlon", "Chicago Justice", "Taken", "Midnight, Texas", "Emerald City" i "The Blacklist: Redemption". O nowych serialach NBC pisaliśmy tutaj i tutaj, a jeszcze więcej będziemy pisać w najbliższych dniach, kiedy pojawi się komplet materiałów promocyjnych.

Na koniec jeszcze lista tytułów skasowanych i zakończonych: "Best Time Ever With Neil Patrick Harris", "Crowded", "Game of Silence", "Heartbeat", "Heroes: Reborn", "Mr. Robinson", "The Mysteries of Laura", "The Player", "Telenovela", "Truth Be Told" i "Undateable".

Poniedziałek
20:00 - "The Voice"
22:00 - "Timeless" (nowość) - a w midseason "Taken" (też nowość)

Wtorek
20:00 - "The Voice"
21:00 - "This Is Us" (nowość)
22:00 - "Chicago Fire"

Środa
20:00 - "Blindspot"
21:00 - "Law and Order: SVU"
22:00 - "Chicago P.D."

Czwartek
20:00 - "Superstore"
20:30 - "The Good Place" (nowość)
21:00 - "Chicago Med"
22:00 - "The Blacklist"

Piątek
21:00 - "Grimm"

Dostępne są już zwiastuny trzech jesiennych nowości NBC.

https://www.youtube.com/watch?v=UMf24rEsMOs

https://www.youtube.com/watch?v=4glJzvUunOE

https://www.youtube.com/watch?v=rfUiKg28r_M