Które seriale mogą nie przetrwać? Zobacz nowy ranking

Dana Delany na zdjęciu promującym "Body of Proof"

Dana Delany na zdjęciu promującym "Body of Proof"

Spoiler TV znów zaktualizował swoją tabelę - od razu widać, że pojawili się kolejni kandydaci do skasowania. Które seriale mogą nie dostać kolejnego sezonu?

Tabela Spoiler TV, jak to późną jesienią bywa, robi się coraz bardziej czerwona i pomarańczowa. Na pewno już nie zobaczymy seriali "Man Up" i "Prime Suspect". Pomarańczowe pole od dawna okupuje "A Gifted Man", który ostatnio dostał, o dziwo, kolejne odcinki. Nieco tylko lepsza jest sytuacja "Pan Am", którego amerykańscy widzowie wyraźnie nie lubią, ale za to reszta świata uwielbia. Jest więc możliwe, że serial się uratuje, a potem zostanie pokochany przez Amerykanów - tak jak "Happy Endings", które radziło sobie w 1. sezonie jeszcze gorzej.

"Fringe" i "Harry's Law" na pomarańczowych polach to już norma - przy czym w przypadku tego pierwszego sytuacja jest mniej więcej taka jak co roku, a po tym drugim mało kto będzie płakał. Niestety do grona zagrożonych dołączyło "Body of Proof". Dana Delany krojąca zwłoki szybko znudziła się widzom ABC.

Na zwiastujących zagrożenie żółtych polach "Allen Gregory", "Nikita" (na "Gossip Girl" nie zwracajcie uwagi), "Community", a także dwie nowe komedie NBC, "Whitney" i "Up All Night". "Ringer" już jest w miarę bezpieczny, gorzej z "Hart of Dixie". Coraz gorzej radzi sobie "Terra Nova" i "Unforgettable" - czyżby oba miały się zakończyć po 1. sezonie? Nowe seriale, które mają się naprawdę dobrze, to: "Revenge", "Once Upon a Time", "Suburgatory", "New Girl" i "2 Broke Girls".

I jeszcze legenda: czerwonym kolorem oznaczono skasowane produkcje, pomarańczowym te, które mają małe szanse na uratowanie się, żółtym te, które są zagrożone. Zielony to produkcje, które są bezpieczne (choć im wyżej, tym mniej bezpieczne), fioletowy - te, które zakończą się po obecnym sezonie, a niebieski - te, które mają już zamówiony kolejny sezon.