Plakat z pająkami promuje "American Horror Story"

"American Horror Story" (Fot. FX)

Jeśli boicie się pająków, 6. sezon "American Horror Story" może okazać się dla Was nie do przełknięcia. Serial promuje w tym roku dość specyficzny plakat z pająkami.

Choć do premiery został miesiąc (14 września), Ryan Murphy na razie wiele nie zdradza na temat 6. sezonu "American Horror Story". Widzieliśmy już klimatyczne teasery, a teraz dochodzi do tego wystylizowany plakat, który został wrzucony do serwisów społecznościowych z dopiskiem "Nie zamykaj oczu".

Na plakacie znajduje się znajomy już numer 6 i pytajnik, co oznacza, że mamy dalej zgadywać. Jon Landgraf z telewizji FX ujawnił wcześniej, że nowy sezon "American Horror Story" będzie się dziać na dwóch różnych płaszczyznach czasowych. Z kolei w tym tygodniu wyciekły zdjęcia z planu, które sugerują, że możemy się przenieść do XVI wieku, do kolonii Roanoke, z której zniknęła bez śladu setka kolonistów. Wspominała o tym w 1. sezonie Billie Dean Howard (Sarah Paulson).

Wiemy, że nic nie wiemy, ale znamy przynajmniej częściowo obsadę. Powrócą Lady Gaga, Cheyenne Jackson, Angela Bassett, Evan Peters czy Matt Bomer - ale nie podano jeszcze, kogo zagrają.

ahs01

REKLAMA