8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Teasery "American Horror Story" celowo nas zwodzą. W "You're the Worst" będzie ostatni Sunday Funday. Szef FX ma nadzieję, że "Louie" jeszcze wróci. A oprócz tego "The Strain", "How to Get Away with Murder", "The Affair" i nie tylko.

1. Teasery "American Horror Story" celowo nas zwodzą. Szef telewizji FX John Landgraf wyjaśnił na panelu TCA, że w tym roku "American Horror Story" promowane jest inaczej niż zwykle. Nie znamy motywu przewodniego, a teasery - które możecie obejrzeć tutaj - celowo nas zwodzą. Jak powiedział Landgraf, stworzono wiele różnych trailerów dla hipotetycznych sezonów "American Horror Story", w różnych gatunkach i różnych miejscach. Jedne z nich rzeczywiście dotyczą tego sezonu, cała reszta jest po to, aby wodzić widzów za nos. Na pewno wiemy jedno: do obsady 6. sezonu dołączyła Sarah Paulson. Szczegóły jej roli pozostają jednak tajemnicą.

2. Szef FX ma nadzieję, że "Louie" jeszcze wróci. John Landgraf oznajmił, że na razie nie będzie nowego sezonu "Louiego". Louis C.K. wyjaśniał już, że w tym momencie, na tym etapie nie jest w stanie stworzyć nic nowego. "Mam więc nadzieję, że kiedy on wejdzie w kolejny etap życia - i nie mam pojęcia, co to znaczy, czy jego dzieci staną się trochę starsze, czy się zakocha, czy cokolwiek - to mu pozwoli tworzyć nowe odcinki serialu" - powiedział Landgraf.

3. Ostatni Sunday Funday w "You're the Worst". Stephen Falk zdradził na TCA trochę spoilerów na temat 3. sezonu "You're the Worst". Będzie odcinek zatytułowany "The Last Sunday Funday", w którym bohaterowie dojdą do wniosku, że ich święto zostało już przejęte przez wszystkich dookoła i pora z tym kończyć. Pierwsza scena nowego sezonu będzie zawierała "raczej nagich" Jimmy'ego i Gretchen, co będzie swego rodzaju resetem po poprzednim mrocznym sezonie. Gościnnie pojawi się muzyk Ben Folds, który zagra przerysowaną wersję samego siebie. A poza tym pojawiły się zdjęcia z nowego sezonu.

4. Plakat promujący 3. sezon "How to Get Away with Murder". Plakat z uśmiechniętą Annalise zawdzięczmy serwisowi Zap2It.

viola-davis-hgm-key-art-s3-abc

5. Koniec "The Strain" po 4. sezonie? Twórcy "The Strain" zapowiedzieli ważny zwrot akcji w 3. sezonie, ale nie chcieli odpowiedzieć na pytanie, czy 4. sezon będzie już ostatni. Prace nad nim powoli ruszają, producenci próbują ustalić, ile jeszcze odcinków przed nimi, ale nic w tej chwili nie wiadomo na pewno.

6. Irene Jacob w 3. sezonie "The Affair". Francuska aktorka Irene Jacob pojawi się w roli kobiety, która ucieka przed tajemnicami z przeszłości... prosto w ramiona Noaha.

7. Donald Glover wyjaśnia, czemu nie pojawił się w finale "Community". Donald Glover powiedział, że wszystko na świecie kiedyś się kończy, ma wpisaną w swój byt klauzulę śmierci. "Ludzie mają klauzule śmierci. Na przykład, Bogu dzięki, Trump kiedyś umrze. To jest gwarantowane. I to jest wspaniałe. To ważne, żeby różne rzeczy się kończyły. Cieszę się, że tak jest, bo to wymusza postęp" - oznajmił aktor podczas panelu na TCA, gdzie promował swój nowy serial "Atlanta".

8. A poza tym witamy na nowej Serialowej. Gdyby coś Wam nie działało, prosimy to zgłaszać tutaj. Nie do końca jeszcze ogarniamy disqusowy system komentarzy, ale na szczęście nic w przyrodzie nie ginie, czasem tylko tego nie widać. Także obiecujemy, że wszystkie komentarze zostaną odnalezione i naprawimy licznik.

REKLAMA