Taylor Lautner i John Stamos w nowym zwiastunie 2. sezonu "Scream Queens"

"Scream Queens" (Fot. FOX)

0

Przerażające dziewuchy, obowiązkowo ubrane na różowo, powracają w kolejnej zapowiedzi 2. sezonu "Scream Queens". Ale gwiazdami tym razem jest kto inny - dwójka lekarzy jak z przesłodzonego koszmaru.

W drugim zwiastunie nowego sezonu "Scream Queens" - który w praktyce jest odwróconą wersją pierwszego teasera - Emma Roberts, Abigail Breslin i Billie Lourd musiały ustąpić pola komu innemu. Pojawiają się tutaj Taylor Lautner i John Stamos w roli lekarzy, w których ręce niekoniecznie chciałoby się trafić.

Akcja tym razem umiejscowiona będzie w szpitalu należącym do Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis), gdzie ewidentnie przeprowadzane są mrożące krew w żyłach eksperymenty. Oficjalna wersja głosi, że była pani dziekan postawiła sobie za cel pomaganie ludziom, którzy stanowią szczególnie trudne przypadki medyczne. Razem z nią pracuje trójka dobrze nam znanych studentek, które starają się dalej trzymać fason, mimo że są spłukane i muszą pracować.

W obsadzie mają się jeszcze pojawić Cecily Strong, Colton Haynes, James Earl, a także Lea Michele, Keke Palmer, Niecy Nash i Glen Powell. "Scream Queens" powraca 20 września z 2. sezonem.

https://www.youtube.com/watch?v=XFULttiHuSU

REKLAMA