Podróż do lat 80. w "Black Mirror". Zobaczcie zdjęcia z nowych odcinków

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

0

Na zwiastun 3. sezonu "Black Mirror" wciąż czekamy, ale za to pojawiły się foty z dwóch pierwszych odcinków. A na nich podróż w przeszłość i dobrze znane twarze.

"Black Mirror" powróci 21 października z 6 nowymi odcinkami, które - jak ogłosił Netflix na TCA - będą "jeszcze bardziej szalone i bliższe prawdziwego życia niż dotychczasowe". Wypuszczono tytuły całej szóstki, a także obsadę i reżyserów. Wszystkie te informacje znajdziecie tutaj, a tymczasem pojawiły się pierwsze zdjęcia z dwóch odcinków: "San Junipero" i "Nosedive".

Ten pierwszy odcinek otworzy nowy sezon. Reżyseruje go Owen Harris, główne role grają Gugu Mbatha-Raw ("Touch") i Mackenzie Davis ("Halt and Catch Fire"), i jak widać na zdjęciach (poniżej i powyżej) czeka nas podróż w lata 80.

black-mirror02

Z kolei w odcinku "Nosedive" zobaczymy specyficznie ubranych ludzi, którzy są bardzo przywiązani do smartfonów. W głównych rolach występują Bryce Dallas Howard ("Jurassic World"), Alice Eve ("Entourage") i James Norton ("Grantchester"), reżyseruje Joe Wright, a scenariusz współtworzyli Rashida Jones i Mike Schur ("Parks and Recreation"). Skąd tacy scenarzyści? "Okazało się, że oni są fanami serialu, a my to uczucie odwzajemniamy" - powiedział Charlie Brooker podczas panelu na TCA. Zaś sam odcinek określił jako "społeczną satyrę o tożsamości w czasach social mediów" i "radosny klasyczny koszmar".

black-mirror03

black-mirror04