Krew, tasaki i Hannibal Hester. Zdjęcia z 2. sezonu "Scream Queens"

"Scream Queens" (Fot. FOX)

Drugi sezon "Scream Queens" już we wrześniu, a tymczasem FOX kusi fotami promocyjnymi w klimacie landrynkowego horroru. Zobaczcie, komu najbardziej do twarzy w różu.

W nowym sezonie "Scream Queens" z uniwersyteckiego kampusu przeniesiemy się do prywatnego szpitala, należącego do Cathy Munsch (Jamie Lee Curtis). Ewidentnie przeprowadzane są w nim mrożące krew w żyłach eksperymenty na pacjentach, ale oficjalna wersja głosi, że była pani dziekan postawiła sobie za cel pomaganie ludziom, którzy stanowią szczególnie trudne przypadki medyczne. Razem z nią pracuje trójka dobrze nam znanych studentek - Chanel i jej przyjaciółki - które starają się dalej trzymać fason, mimo że są spłukane i musiały wziąć się do roboty.

FOX wypuścił serię zdjęć promujących serial, na których możemy podziwiać w akcji chociażby obu doktorków, granych przez Taylora Lautnera i Johna Stamosa. Są oczywiście Chanelki, jest była dziekan, jest także Lea Michele, tym razem bez maski, w której widzieliśmy ją w zwiastunie, ale za to z dość ciekawą miną. Oby tylko nie okazało się, że obsada bawiła się lepiej niż widzowie.

"Scream Queens" powraca 20 września.

scream-queens01

scream-queens02

scream-queens03

scream-queens04

scream-queens06

scream-queens07

scream-queens08

scream-queens09

scream-queens10

REKLAMA