15 ciekawych nowości, które będą mieć premierę we wrześniu

"Luke Cage" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Designated Survivor" - 21 września


Jack Bauer powraca i tym razem na dzień dobry zostaje prezydentem. "Designated Survivor" to kolejny w jrego karierze thriller ze spiskami w tle, który wydaje się mieć w sobie trochę z "24 godzin", trochę z "Homeland", ale też trochę choćby z "West Wingu".

Kiefer Sutherland wcieli się w Toma Kirkmana, zajmującego niskie stanowisko członka administracji prezydenckiej, który zostaje prezydentem po strasznym ataku na Waszyngton (tytułowy designated survivor to po prostu osoba z administracji, która jako jedyna nie jest obecna w Kongresie, kiedy prezydent wygłasza orędzie State of the Union, właśnie na wypadek zamachu).

Ponieważ zginęli wszyscy politycy zajmujący ważniejsze stanowiska, to do niego teraz będzie należało zapobiegnięcie sytuacji, w której zarówno kraj, jak i jego rodzina zamienią się w chaos. Bez wątpienia będzie to jedna z najtrudniejszych prezydentur w historii i zarazem największe wyzwanie życia dla Toma.

W znakomitej obsadzie "Designated Survivor" znajdują się także Natascha McElhone, Maggie Q, Kal Penn, Adan Canto, Italia Ricci, LaMonica Garrett i Tanner Buchanan. Wśród producentów jest David Guggenheim.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15