15 ciekawych nowości, które będą mieć premierę we wrześniu

"Luke Cage" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

"Marvel's Luke Cage" - 30 września


Kolejny serial Netfliksa i Marvela - i kolejny hit? Zobaczymy. Na pewno zwiastuny zapowiadają jeszcze jedną dość mroczną i wystarczająco dojrzałą produkcję o superbohaterze, która powinna trafić nie tylko do osób zaczytujących się namiętnie w komiksach.

Grany przez Mike'a Coltera Luke Cage stał się niezniszczalny w wyniku nieudanego eksperymentu, a teraz próbuje ułożyć sobie życie od nowa w nowojorskim Harlemie. Z jednej strony ucieka przed przeszłością, z drugiej - przygotowuje się do swojej nowej roli superbohatera.

Akcja serialu będzie umiejscowiona w Harlemie, co oznacza, że zmieni nam się klimat w porównaniu z poprzednimi serialami Netfliksa i Marvela. Zupełnie inne otoczenie, hip-hopowa muzyka i tylko złoczyńcy tacy sami - tak na pierwszy rzut oka prezentuje się serialowy "Luke Cage".

W obsadzie obok Coltera znajdują się Mahershala Ali (Cornell "Cottonmouth" Stokes), Alfre Woodard (Mariah Dillard), Simone Missick (Misty Knight), Theo Rossi (Shades), Frank Whaley (Rafael Scarfe) i Rosario Dawson (Claire Temple). Prawdopodobnie możemy też liczyć na wizytę Jessiki Jones, ale oficjalnie nic na ten temat nie wiadomo.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15