15 serialowych powrotów, które czekają nas we wrześniu

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

W żadnym miesiącu nie ma tylu premier co we wrześniu. Zrobiliśmy już listę nowości, teraz czas na powroty. Siłą rzeczy lista jest dość selektywna, wszystkie daty znajdziecie w naszym kalendarzu na jesień.

"Narcos", sezon 2 - 2 września na polskim Netfliksie

Pierwsza wrześniowa premiera - i zarazem jedna z tych, na które rzeczywiście czekamy. Nowy sezon "Narcos" ma być jeszcze bardziej krwawy i brutalny niż pierwszy. Pablo Escobar ucieka z więzienia i nie ma już kompletnie nic do stracenia. W efekcie jest bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek, co oznacza, że na na ulicach kolumbijskiego Medellín rozegra się prawdziwa wojna.

Netflix oficjalnie zdradził, że 2. sezon "Narcos" obejmie ostatnie miesiące życia Escobara. Zobaczymy jego ucieczkę, pościg, a także marny koniec człowieka, który zamienił swój kraj w prawdziwe piekło na ziemi. Serial w tym roku jest promowany hasłem "Pablo umiera. 2.9.16". Ukrywanie tego bądź co bądź faktu historycznego nie miałoby żadnego sensu, więc ostatni zwiastun skupia się na czymś innym - pytaniu, kto właściwie zabił Escobara. Jaka jest odpowiedź na to pytanie, możecie sobie sprawdzić choćby w Wikipedii, a tymczasem zobaczcie, co szykuje Netflix.

Nie wiadomo, co będzie z "Narcos" potem - twórca serialu Jose Padilha sugerował, że kontynuowana będzie historia innych gangów kokainowych z Kolumbii - ale na razie przed nami mocny, krwawy rozdział. Do premiery zostało jeszcze kilka dni, a tymczasem polecamy nasz wywiad z Wagnerem Mourą, odtwórcą roli Pabla Escobara, który po tym sezonie żegna się z serialem.

pablo4567

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
REKLAMA