Netflix wypuścił kilka nowych zdjęć z "Black Mirror". Zobaczcie, kto gra w 3. sezonie

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

Na zdjęciach z "Black Mirror" pojawiły się już Mackenzie Davis, Gugu Mbatha-Raw czy Bryce Dallas Howard, teraz możecie zobaczyć kolejne znane twarze, jak Kelly MacDonald. Mamy fotki z czterech kolejnych odcinków.

Netflix podgrzewa atmosferę przed premierą 3. sezonu "Black Mirror", która będzie miała miejsce 21 października. Zwiastuna jak nie było tak nie ma, ale prezentowaliśmy już zdjęcia z dwóch odcinków, "San Junipero" i "Nosedive" (czyli pierwszego i trzeciego). Dziś pojawiły się foty z czterech kolejnych odcinków. Niestety, jest ich malutko - na jeden odcinek przypada jedno zdjęcie, a o jakichkolwiek opisach możemy tylko pomarzyć.

Na pierwszy ogień idzie odcinek nr 2, "Shut Up and Dance". Reżyseruje go James Watkins, a główne role grają Jerome Flynn z "Gry o tron" i młody brytyjski aktor Alex Lawther, którego widzicie poniżej.

Fot. Laurie Sparham/Netflix

Fot. Laurie Sparham/Netflix

4. odcinek nosi tytuł "Men Against Fire", główne role grają Michael Kelly ("House of Cards"), Malachi Kirby ("Roots") i Madeline Brewer ("Hemlock Grove"), a reżyseruje Jakob Verbruggen. Na zdjęciu widzimy uzbrojonego Malachiego Kirby'ego.

Fot. Jay Maidment/Netflix

Fot. Jay Maidment/Netflix

5. odcinek to "Hated in the Nation". Reżyserem jest James Hawes, w głównej roli zobaczymy Kelly MacDonald ("Boardwalk Empire"). Oprócz niej na zdjęciu znajdują się Faye Marsay (Waif z "Gry o tron", znów niełatwa do rozpoznania), Jonas Karlsson i Esther Hall.

Fot. Laurie Sparham/Netflix

Fot. Laurie Sparham/Netflix

Ostatni odcinek tego sezonu to "Playtest", reżyseruje go Dan Trachtenberg, a w głównych rolach pojawią się Wyatt Russell ("The Walking Dead", odcinki internetowe) i Hannah John-Kamen ("Killjoys"). Na zdjęciu mamy Russella poddającego się jakiemuś eksperymentowi, a obok niego znajdują się Wunmi Mosaku i Ken Yamamura.

Fot. Laurie Sparham/Netflix

Fot. Laurie Sparham/Netflix

REKLAMA