7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rectify" (Fot. SundanceTV)

Nie będzie 3. sezonu "Hand of God". "American Horror Story" ze słabszym otwarciem niż rok temu. Jeremy Clarkson na Amazonie już w listopadzie. A oprócz tego "Rectify", "Crazy Ex-Girlfriend", serial Spike'a Lee na Netfliksie.

1. Nie będzie 3. sezonu "Hand of God". Amazon zdecydował się zakończyć serial "Hand of God" po dwóch sezonach. Zamówiony w grudniu 2. sezon będzie miał premierę w 2017 roku.

2. "American Horror Story" ze słabszym otwarciem niż rok temu.. Premierę 6. sezonu obejrzało 5,14 mln Amerykanów, demo wyniosło 2,8 - czyli spadło odpowiednio o 12% i 0,2 w porównaniu z "Hotelem". Ale to wciąż znakomity wynik. Naszą recenzję nowego odcinka znajdziecie tutaj.

3. Jeremy Clarkson na Amazonie już w listopadzie. "The Grand Tour", czyli nowy program Jeremy'ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa Maya o samochodach, będzie miał premierę 18 listopada.

4. Netflix dla klientów UPC Polska. Właściciel sieci kablowej UPC podpisał umowę partnerską z Netfliksem, która obejmować ma 30 krajów, w tym Polskę. Klienci UPC będą mogli korzystać na telewizorach z dekoderem Horizon z aplikacji Netfliksa. Więcej tutaj.

5. Scott Michael Foster w 2. sezonie "Crazy Ex-Girlfriend". Scott Michael Foster dostał rolę powracającą w "Crazy Ex-Girlfriend". Zagra Nathaniela, prawnika, którego spotka Rebecca.

6. Netflix zamienia film Spike'a Lee z lat 80. na serial. Netflix zamówił 10-odcinkowy sezon "She's Gotta Have It" ("Ona się doigra"). Serial oparty będzie na filmie z 1985 roku pod tym samym tytułem, odcinki będą półgodzinne, a reżyserować je będzie sam Spike Lee.

7. Plakat promujący finałowy sezon "Rectify". Premiera zaplanowana jest na 26 października.

rectify-season-4-key-art

REKLAMA