6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"This Is Us" z zamówieniem na cały sezon. Amazon zamawia pełne sezony trzech nowych seriali (w tym "I Love Dick"!). Twórcy "Timeless" pozwani. A oprócz tego "Flash" i nie tylko.

1. "This Is Us" z zamówieniem na cały sezon. NBC jeszcze przed premierą 2. odcinka "This Is Us" ogłosiło, że serial dostał zamówienie na cały sezon, składający się z 18 odcinków.

2. FX zamawia finałowy sezon "The Strain". "The Strain" wróci z 4. sezonem latem 2017 roku i będzie to już sezon finałowy.

3. Amazon zamawia pełne sezony trzech nowych seriali. "I Love Dick", "Jean-Claude Van Johnson" i "The Tick" dostały zamówienie na pełny sezon. Wszystkie seriale będą mieć premierę w 2017 roku, a krótkie recenzje pilotów znajdziecie tutaj. Polecamy zwłaszcza "I Love" Dick" - nowy serial Jill Soloway.

4. Twórcy "Timeless" pozwani. Ekipa, która stworzyła hiszpański serial "El Ministerio del tiempo" pozwała twórców "Timeless" NBC. Jak twierdzą, ktoś tu "zerżnął" i "ukradł" ich pomysł. Oba seriale opowiadają o podróżach w czasie i oba mają trójkę bohaterów, która zajmuje się ratowaniem świata.

5. A czy lubicie nas już na Facebooku? Serialowa przekroczyła wczoraj 8 tysięcy fanów na Facebooku. Następny przystanek: 10 tysięcy. Pomożecie? Wystarczy kliknąć "Lubię to", o tutaj. Dziękujemy!

6. Tom Felton na zdjęciach z serialu "Flash". Tom Felton z "Harry'ego Pottera" pojawi się w 3. sezonie "Flasha". Serwis EW wypuścił pierwsze zdjęcia.

Paradox

Paradox

REKLAMA