Co dalej ze spin-offem "Świata według Bundych"? Pojawiły się nowe wieści

"Świat według Bundych" (Fot. FOX)

Od kilku lat krążą nieoficjalne informacje o spin-offie "Świata według Bundych", który miałby kręcić się wokół Buda. Ale czy kiedykolwiek projekt dojdzie do skutku?

Spin-off "Świata według Bundych" to projekt, na którym najbardziej zależy Davidowi Faustino. Serialowy Bud Bundy nie zrobił wielkiej kariery, nic więc dziwnego, że marzy mu się powrót do kultowej roli. Ale zainteresowanie serialem wykazała prawie cała obsada, którą dziennikarze o to pytają przy różnych okazjach.

Ostatnio o projekcie pisaliśmy latem 2015 roku, kiedy to Faustino zapewniał, że odpowiednie koła już zostały puszczone w ruch, Sony pracuje nad kontraktami, a w małych rolach pojawią się wszyscy dawni bohaterowie. Christina Applegate również potwierdziła, że planuje w serialu zagrać i żartowała, że Kelly pewnie ma teraz dziesięcioro dzieci.

Ale czy rzeczywiście kiedykolwiek jeszcze zobaczymy na ekranie Kelly i jej dzieci? Serwis E!, który śledzi sprawę, rozmawiał ostatnio z Katey Sagal, czyli serialową Peggy Bundy.

- Ed, Chrissy i ja powiedzieliśmy, że możemy zrobić pilota spin-offu z Budem Bundym. Ale to było ileś miesięcy temu i od tej pory nic o tym nie słyszałam. Jeśli jednak rzeczywiście to dojdzie do skutku, my się pojawimy - powiedziała aktorka.

To oznacza, że cała dawna rodzina Bundych jest zainteresowana wystąpieniem w spin-offie. Ale i tak nie wiadomo, czy on powstanie. Faustino ponad rok temu mówił, że Sony pracuje nad tym, aby rozwiązać pewne kwestie prawne, które się pojawiły. Z panującego od tej pory milczenia można wywnioskować, że wciąż pozostają one nierozwiązane, a szanse na powrót Bundych na ekrany spadają.

REKLAMA