"Homeland" przeprowadza się do Nowego Jorku. Nowa zapowiedź 6. sezonu z komentarzami aktorów

"Homeland" (Fot. Showtime)

Nowe miejsce akcji, nowa praca Carrie Mathison, nowa pani prezydent Stanów Zjednoczonych. "Homeland" w 6. sezonie zaliczy kolejny reset, którego nowa zapowiedź właśnie została wypuszczona.

Zwiastun 6. sezonu "Homeland" już prezentowaliśmy, dziś mamy dla Was wideo zza kulis, w którym wypowiadają się Claire Danes, F. Murray Abraham, a także Mandy Patinkin. Wielu nowych scen nie ma - a jeśli już, to króciutkie migawki - ale za to możecie się dowiedzieć, jak zmieni się klimat i o czym będzie ten rozdział "Homeland".

Spotkamy w nim Carrie Mathison (Claire Danes) kilka miesięcy po tym jak udało jej się powstrzymać zamachy w Berlinie. Bohaterka teraz mieszka na nowojorskim Brooklynie i pracuje dla fundacji, która pomaga muzułmanom mieszkającym w Stanach Zjednoczonych. Ale oczywiście bardzo szybko jej praca znów stanie się znacznie bardziej ekscytująca, niż się zapowiadała.

6. sezon "Homeland" w całości będzie obejmował wydarzenia dziejące się pomiędzy dniem wyborów prezydenckich a dniem inauguracji nowej prezydent (w którą wcieli się znana z "House of Cards" Elizabeth Marvel). Ponieważ na czele Ameryki po raz pierwszy ma stanąć kobieta, ten okres jest specyficzny, wypełniony niepewnością i walką różnych grup interesów. A poza tym nowa prezydent oznacza w tym przypadku nową jakość polityki - zobaczcie choćby, jak oznajmia, że nie każdy problem na Bliskim Wschodzie musi być rozwiązany za pomocą armii.

"Homeland" powróci z 6. sezonem 15 stycznia, a na razie mamy dla Was jeszcze nowy plakat, który podkreśla słowo "home" w tytule serialu.

Print

REKLAMA