Zapowiedź 2017 roku w HBO. Pierwsze kadry z 7. sezonu "Gry o tron" i "The Deuce" Davida Simona

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

HBO wypuściło zapowiedź 2017 roku. Obok rodzeństwa Starków z "Gry o tron" w klipie pojawiają się nowe kadry z "Pozostawionych" czy "Dziewczyn", a także Maggie Gyllenhaal jako prostytutka z "The Deuce".

W 2017 roku w HBO nie zobaczymy 2. sezonu "Westworld", ale zobaczymy mnóstwo innych rzeczy. W krótkim wideo zapowiadającym nowe atrakcje znalazło się oczywiście miejsce dla paru kadrów z 7. sezonu "Gry o tron" - dokładnie tych, które wcześniej wyciekły w postaci screenów.

Co oprócz tego? Przede wszystkim "The Deuce" Davida Simona, z którego wcześniej nie ujawniono zupełnie nic. W klipie widać Maggie Gyllenhaal - choć aktorkę, która gra w serialu prostytutkę, nie tak łatwo poznać w blond peruce - a także wąsatego Jamesa Franco. Przypomnijmy, nowa produkcja twórcy "The Wire" opowiadać będzie o nowojorskiej branży porno w latach 70.

Zaprezentowano również krótkie fragmenty innych nowości - miniserialu "Wielkie kłamstewka" oraz dwóch komedii, "Room 104" braci Duplass i "Crashing" Pete'a Holmesa. A oprócz tego mamy jeszcze "Pozostawionych", powrót "Pohamuj entuzjazm" po kilku latach przerwy i kilkanaście innych seriali.