13 serialowych premier, które czekają nas w styczniu

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Sneaky Pete" - premiera 13 stycznia


"Sneaky Pete" to nowy serial Amazona firmowany przez Bryana Cranstona z "Breaking Bad" i twórcę "Doktora House'a", Davida Shore'a. O projekcie było głośno w sezonie 2014/2015, kiedy zamówił go CBS. Telewizja po cichu z niego jednak zrezygnowała, a parę miesięcy później pilot odnalazł się w Amazonie. W styczniu zobaczymy już pełny sezon.

Serial opowiada historię przekręciarza (Giovanni Ribisi), który po opuszczeniu więzienia zaczyna podawać się za swojego kumpla z celi, Pete'a, obawiając się, że inaczej dopadnie go przeszłość. Zamieszkuje u rodziny Pete'a i zaczyna pracę w rodzinnym biznesie, który polega na udzielaniu pożyczek na kaucje. A ponieważ przestępcy nie zawsze stawiają się w sądzie i często trzeba samemu odzyskać pieniądze, nowa rodzina fałszywego Pete'a ciągle popada w tarapaty, a on sam ściga przestępców gorszych od siebie.

Oprócz Giovanniego Ribisiego w obsadzie znajdują się Marin Ireland i Libe Barel, które zobaczymy odpowiednio w rolach kuzynki Pete'a i jego siostry, a także Margo Martindale i Peter Gerety, którzy grają rodziców. Gościnnie pojawi się Bryan Cranston, który wcieli się w gangstera.

13 stycznia to światowa data premiery, ale to nie znaczy, że serial pojawi się wtedy także w Polsce. Choć Amazon Prime Video jest już u nas obecny prawie od miesiąca, w serwisie nic się nie dzieje, nie pojawiają się nawet nowe sezony oryginalnych produkcji Amazona. W tym przypadku prawdopodobnie będzie tak samo - Deadline podał, że "Sneaky Pete" pojawi się na Amazon Prime Video tylko w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii. Nawet zwiastun na oficjalnym koncie Amazona na YouTube ma blokadę geograficzną.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13