Nasze podsumowanie tygodnia - znów same hity!

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7

HIT TYGODNIA: "Good Behavior" zostawia nas z apetytem na więcej

"Good Behavior" (Fot. TNT)

"Good Behavior" (Fot. TNT)


"Good Behavior" właśnie dostało zamówienie na 2. sezon, ma dobrą oglądalność, jest w miarę lubiane przez krytyków - i to wszystko nie przypadek. 10 odcinków, które zobaczyliśmy, okazało się całkiem solidnym wstępem do dalszej szalonej podróży Letty i Javiera, tym razem z małym Jacobem na tylnym siedzeniu auta. A Michelle Dockery w finale raz jeszcze udowodniła, że najlepsza jest wtedy, kiedy jej bohaterka miota się pomiędzy skrajnościami i podejmuje szybkie decyzje.

1. sezon "Good Behavior" to wielki popis tej aktorki - Lady Mary została nie tylko Amerykanką z Południa, ale też fajną, skomplikowaną antybohaterką, której aż chce się kibicować, choć daleko jej do świętej. A i jej relacja z Javierem, choć momentami niebezpiecznie przypominała "50 twarzy Greya", koniec końców obroniła się, bo okazała się głębsza i prawdziwsza, niż mogliśmy się spodziewać.

Czekam z niecierpliwością na dalsze niebezpieczne przygody tego duetu, notując na marginesie, że syreny na końcu finałowego odcinka to prawdziwe draństwo - w końcu miesiącami będziemy czekać na ciąg dalszy! [Marta Wawrzyn]

1 2 3 4 5 6 7
REKLAMA