Świetny klimat! Telewizja Starz ujawnia na Twitterze nowe sceny z "American Gods"

"American Gods" (Fot. Starz)

Po co komu nowe zwiastuny, skoro wszystko co ważne da się przekazać w GIF-ach na Twitterze? Starz promuje serialowych "Amerykańskich bogów" w nietypowy sposób.

Tej wiosny na antenie Starz zadebiutuje serial "American Gods", oparty na powieści Neila Gaimana. Jego głównym bohaterem będzie Cień (Ricky Whittle), facet, który wychodzi z więzienia, tuż po tym jak dowiaduje się, że jego żona (Emily Browning) nie żyje. W drodze do domu spotyka tajemniczego Pana Wednesdaya (Ian McShane), który pokazuje mu świat, jaki mu się nie śnił. Panowie znajdą się w środku surrealistycznej wojny pomiędzy starymi bogami a nowymi bogami, odzwierciedlającymi miłość współczesnych społeczeństw do pieniędzy, technologii, mediów, celebrytów czy używek.

Twórcą serialu jest Bryan Fuller ("Hannibal", "Pushing Daisies"), co samo w sobie jest już zapowiedzią uczty dla oczu. Jeśli nie wierzycie, zobaczcie zwiastun serialu, a także GIF-y, które pełnią rolę teaserów. Starz wypuściło ich całe mnóstwo na Twitterze - oprócz głównych bohaterów są tutaj takie postacie jak Zoria Wieczernaja (Cloris Leachman), Techno Chłopiec (Bruce Langley) czy Czernobog (Peter Stormare). Zdjęcie Gillian Anderson jako Media znajdziecie tutaj.

Premiera serialu w USA zaplanowana została na 30 kwietnia, polskiej daty jeszcze nie ma.

REKLAMA