Które seriale warto oglądać? Podsumowujemy nowości z drugiej połowy lutego

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Oto druga część naszego podsumowania premier z lutego. Poprzednio pisaliśmy o "Legionie", "Santa Clarita Diet" czy "24: Dziedzictwo", teraz oceniamy "Wielkie kłamstewka", "The Good Fight", "When We Rise" i nie tylko.

"Doubt"

"Doubt" (Fot. CBS)

"Doubt" (Fot. CBS)


Prawdziwe serialowe "cudo", które CBS wycofał ze swojej ramówki po emisji całych dwóch odcinków. Jeśli natomiast CBS kasuje coś w takim tempie, to znaczy, że mamy do czynienia z wyjątkowym gniotem, któremu szkoda poświęcać choćby dwa akapity. Przypadek "Doubt" jest jednak o tyle ciekawy, że ten serial teoretycznie miał wszystko, by się sprzedać.

Przede wszystkim obsadę, w której znaleźli się m.in. Katherine Heigl, Steven Pasquale, Laverne Cox, Dreama Walker, Dulé Hill, Elliott Gould i Judith Light. Jak z takiego zestawu aktorskiego można było ulepić coś równie niestrawnego? Nie mam bladego pojęcia, ale jak widać dla duetu twórców Joan Rater i Tony'ego Phelana ("Chirurdzy", "Madam Secretary") nie ma rzeczy niemożliwych.

Zamiast więc zapewnić nam lekki, prawniczy procedural, uraczyli nas idiotyczną historyjką o prawniczce zakochanej w oskarżonym o morderstwo kliencie. Naprawdę szkoda poświęcać "Doubt" więcej słów – zamiast tego obejrzyjcie lepiej "The Good Fight" lub "Żonę idealną", a najlepiej jedno i drugie. [Mateusz Piesowicz]

1 2 3 4 5 6 7 8 9