Jimmy w pasiaku! "Better Call Saul" ma świetny plakat na 3. sezon

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

W 3. sezonie "Better Call Saul" nasz ulubiony prawnik kryminalny zrobi kilka kolejnych kroków naprzód. Zapowiedzią tego, co się będzie działo, jest rewelacyjny nowy plakat serialu.

10 kwietnia wraca z 3. sezonem "Better Call Saul". Po tym jak Chuck nagrał w tajemnicy wyznanie Jimmy'ego, że fałszował dokumenty, możemy spodziewać się dużych kłopotów dla głównego bohatera. Jimmy'emu grozi więzienie i raczej nie ma szans, aby jego ukochana Kim dalej trwała u jego boku. Ta afera jest za duża, żeby ją zamieść pod dywan.

Dlatego należy się spodziewać, że w 3. sezonie "Better Call Saul" przyspieszy i przestanie już odwlekać to co nieuniknione, czyli przemianę Jimmy'ego McGilla w Saula Goodmana. Przyznał to oficjalnie sam Bob Odenkirk, który jednak zaznaczył, że to jeszcze nie będzie Saul Goodman, jakiego znamy z "Breaking Bad". "Ta postać pojawi się w troszeczkę innej formie, niż do tej pory znaliście" - powiedział aktor.

Odenkirk zdradził także, że Gus Fring w tym sezonie będzie mieć cały duży wątek, z którego dowiemy się, jak powstało jego imperium z kurczakami w szyldzie. Na pojawienie się Waltera White'a nie ma w tym momencie szans - Saul pozna go dopiero za sześć lat, a teraz co najwyżej mogliby minąć się w supermarkecie.

saul-1

REKLAMA