Ross Marquand z "The Walking Dead" parodiuje popularnych aktorów filmowych - i jest w tym świetny!

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Serialowy Aaron z "The Walking Dead" potrafi wcielić się dosłownie w każdego. Zobaczcie, jak udaje Kevina Spaceya, Christophera Walkena, Jacka Nicholsona i innych znanych aktorów.

Jeśli w "The Walking Dead" postanowią odstrzelić Aarona (np. przez poślizgnięcie się na skórce od banana), Ross Marquand łatwo znajdzie pracę w jakiejś komedii albo programie satyrycznym. Aktor świetnie potrafi parodiować innych celebrytów, co udowodnił w filmiku nagranym dla magazynu "Esquire", w którym przez jeden dzień udawał stażystę zajmującego się bukowaniem gwiazd do wywiadów.

Poniżej możecie go zobaczyć, jak występuje jako John C. Reilly w "Taksówkarzu", James Gandolfini w "Ojcu Chrzestnym", Ewan McGregor w "Forreście Gumpie", Jack Nicholson w "Uprowadzonej", Brad Pitt w "Szczękach", Michael Keaton w "Mommie Dearest", John Malkovich w "Titanicu", Kevin Spacey w "Brudnym Harrym", Colin Farrell w "Big Lebowskim", Liam Neeson w "Narzeczonej dla księcia", Christopher Walken w "Szóstym zmyśle" i... to wciąż nie koniec. W każdej wersji jest tak samo rewelacyjny!

REKLAMA