"Preacher" rusza w drogę - zobaczcie teaser 2. sezonu

"Preacher" (Fot. AMC)

"Preacher" powróci tego lata z 2. sezonem, w którym kaznodzieja z Teksasu, dziewczyna o imieniu Tulip i wampir znany z "Misfits" wreszcie ruszą w drogę. Zobaczcie, jakie pieśni będą im towarzyszyć.

"Preacher" powraca 19 czerwca. 2. sezon będzie składał się z 13 odcinków, w których kaznodzieja z Teksasu Jesse Custer (Dominic Cooper), jego była dziewczyna Tulip (Ruth Negga) i irlandzki wampir Cassidy (Joseph Gilgun) rozpoczną wyprawę w poszukiwaniu Boga oraz zostaną wciągnięci w wojnę pomiędzy niebem, piekłem i wszystkim pośrodku.

Jak dowiedzieliśmy się pod koniec 1. sezonu, Jessego i jego przyjaciół prześladuje tajemniczy kowboj (Graham McTavish), który jest komiksowym Świętym od Morderców. Teraz zobaczymy go ponownie, a poza tym większość obsady będzie wymieniona ze względu na to, co wydarzyło się w finale poprzedniej serii. W nowych rolach pojawią się Noah Taylor, Pip Torrens, Julie Ann Emery, Malcolm Barrett, Justin Prentice i Ronald Guttman. Na razie nie ma informacji, kto z nich zagra jaką postać, ale pojawiły się pierwsze zdjęcia z 2. sezonu "Preachera", mamy także teaser z nowymi scenami.

1. sezon "Preachera" jest dostępny w Polsce w serwisie Amazon Prime Video.

REKLAMA