Nowy serial Amy Sherman-Palladino dostał zamówienie na dwa sezony. Wiecie, co to znaczy dla "Gilmore Girls"

"The Marvelous Mrs. Maisel" (Fot. Amazon)

Lorelai i Rory Gilmore chwilowo nas opuściły, ale pojawi się nowa wygadana pani. Poznajcie Midge, komiczkę stand-upową z lat 50., która jest bohaterką "The Marvelous Mrs. Maisel".

Dziś rano zastanawialiśmy się, czy jest szansa na więcej "Gilmore Girls", teraz znamy odpowiedź: nie ma, a przynajmniej nie w dającej się przewidzieć przyszłości. Amy Sherman-Palladino będzie teraz bardzo zajęta, bo jej nowy komediodramat, "The Marvelous Mrs. Maisel", dostał właśnie zamówienie na dwa sezony od Amazona. Pilot serialu zadebiutował 17 marca i ma rekordowo wysoką ocenę od użytkowników - 4,8/5.

Osadzony w końcówce lat 50. serial opowiada historię Miriam "Midge" Maisel (Rachel Brosnahan, znana z "House of Cards" i "Manhattanu"), która prowadzi szczęśliwe życie na nowojorskim Upper East Side z mężem i dwójką dzieci... do czasu. Kiedy w jej idealnym życiu dzieje się coś nieprzewidzianego, kobieta niespodziewanie odkrywa swój talent do stand-upu.

W obsadzie znajdują się także Michael Zegen ("Boardwalk Empire") w roli męża Maisel, Tony Shalhoub ("Monk") jako jej ojciec, Marin Hinkle ("Two and a Half Men") jako jej matka i Alex Borstein ("Getting On") jako Susie Myerson. Scenarzystką i reżyserką jest Amy Sherman-Palladino, która produkuje serial razem ze swoim mężem Danielem Palladino.

Amazon na razie nie informuje, ile będzie odcinków ani kiedy możemy spodziewać się premiery. Pilot serialu już jest dostępny, postaramy się go wkrótce zrecenzować.

REKLAMA