Kathryn Hahn i Kevin Bacon w nowym serialu twórczyni "Transparent". Zobaczcie zwiastun "I Love Dick"

"I Love Dick" (Fot. Amazon)

0

W maju na Amazonie zadebiutuje nowy serial Jill Soloway, który zapowiada się równie dobrze co "Transparent". Klimat jest podobny, zmienia się sceneria, bohaterowie i ich neurozy.

Kathryn Hahn, Kevin Bacon i seksualno-intelektualna obsesja to główne atrakcje nowego serialu Amazona, "I Love Dick", będącego adaptacją książki Chris Kraus. Bohaterami tej opowieści są niezależna reżyserka o imieniu Chris (w tej roli Kathryn Hahn), jej mąż Sylvère (Griffin Dunne), który jest pisarzem, a także niejaki Dick (Kevin Bacon), enigmatyczny intelektualista, prowadzący akademicką oazę dla artystów w Teksasie.

Chris, która przyjechała tu głównie po to, żeby towarzyszyć swojemu mężowi, dostaje obsesji na punkcie Dicka i zaczyna pisać do niego listy, nie planując ich nigdy wysyłać. Z czasem do niej dociera, że te listy to najlepsze, co udało jej się stworzyć.

"I Love Dick" to serial utrzymany w klimacie indie, który opowiada o małżeństwie, monogamii, sztuce i oczywiście seksie. Naszą recenzję pilota znajdziecie tutaj, a premiera serialu odbędzie się 12 maja na Amazonie.