Czas na ostatnie starcie. Mamy zwiastun finałowego sezonu "Orphan Black"

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

Klony wracają z ostatnim, 5. sezonem i są gotowe na wszystko, by odebrać to, co im zabrano. Zwiastun finałowej odsłony "Orphan Black" przenosi nas w przeszłość, przygotowując na nadchodzącą bitwę.

Niedawno BBC America opublikowało pierwsze zdjęcia i teaser, a teraz przyszła pora na zwiastun ostatniego sezonu opowieści o klonach. Spotykamy w nim Sarę, Cosimę, Alison i Helenę, które szykują się na ostateczne starcie z Rachel i ruchem Neolucjonistów. Historia, która rozpoczęła się od tragicznych wydarzeń na dworcu kolejowym zmierza ku końcowi, a ten wyraźnie zapowiada się na wybuchowy. Sara i jej siostry przeszły wiele, ale jak same oznajmiają, nadeszła pora, by odpowiedzieć i walczyć o siebie oraz swoich bliskich. Były prześladowane, kontrolowane i zdradzane, ale nigdy nie udało się ich złamać - w jedności siła, o czym wkrótce dobitnie przekonają się ich nieprzyjaciele.

W finałowym sezonie "Orphan Black" powrócą wszystkie ważne postaci, a więc oprócz licznych wcieleń Tatiany Maslany zobaczymy również Felixa (Jordan Gavaris), Delphine (Evelyne Brochu), Arta (Kevin Hanchard), Scotta (Josh Vokey), Ferdinanda (James Frain) i innych. Serial wraca 10 czerwca.

REKLAMA