6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Reboot "Scream" w 3. sezonie. "American Horror Story" nie obsadzi Trumpa ani Clinton. Trwają rozmowy na temat 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". A oprócz tego "The Tick", "Opowieść podręcznej" i nie tylko.

1. Reboot "Scream" w 3. sezonie. Serial MTV powróci z 3. sezonem, ale zmieni się w nim wszystko: bohaterowie, miejsce akcji, scenarzyści. W planach jest 6 nowych odcinków, nowym showrunnerem jest Brett Matthews ("Supernatural"), a do ekipy producentów dołączyła m.in. Queen Latifah.

2. "American Horror Story" nie obsadzi Trumpa ani Clinton. 7. sezon "American Horror Story" będzie traktować o amerykańskich wyborach prezydenckich 2016, ale nie pojawią się w nim oboje kandydaci. Ryan Murphy zdradził, że sezon zacznie się w wieczór wyborczy i że coś strasznego wydarzy się w życiu bohaterów serialu, którzy będą go oglądać. "A ten wieczór to horror sam w sobie, więc będziemy mieć horror w horrorze" - powiedział Murphy.

3. "The Tick" w sierpniu na Amazonie. Superbohaterska komedia Amazona będzie mieć premierę 25 sierpnia.

4. Kolejne nowe twarze w spin-offie "Synów Anarchii". Wenezuelska aktorka Carla Baratta i znany z "Narcos" Maurice Compte dołączyli do obsady "Mayans MC".

5. Trwają rozmowy na temat 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". Reese Witherspoon potwierdziła, że trwają rozmowy na temat kontynuacji "Wielkich kłamstewek". W wywiadzie dla E! Online aktorka powiedziała, że ona sama rozmawiała o tym kilka dni temu z Nicole Kidman i że Liane Moriarty zastanawia się już nad tym co dalej.

6. O "Opowieści podręcznej" piszemy także na Newsweek.pl. Na Serialowej toczą się dyskusje pod recenzją "Opowieści podręcznej", a ja Was zapraszam na Newsweek.pl, gdzie piszę o tym, czemu jest to przerażające ostrzeżenie i najważniejszy serial roku. Przypominam także, że trzy pierwsze odcinki serialu już można oglądać w serwisie ShowMax Polska.

REKLAMA