Premiera "American Gods" coraz bliżej. A tymczasem mamy nowe teasery z bohaterami serialu

"American Gods" (Fot. Starz)

"American Gods" to ostatnia głośna premiera kończącego się sezonu. Zobaczcie kolejne klimatyczne teasery, w których serialowe postacie nam się przedstawiają.

30 kwietnia na antenie Starz zadebiutuje serial "American Gods", oparty na powieści Neila Gaimana. Jego głównym bohaterem jest Cień (Ricky Whittle), facet, który wychodzi z więzienia, tuż po tym jak dowiaduje się, że jego żona (Emily Browning) nie żyje. W drodze do domu spotyka tajemniczego Pana Wednesdaya (Ian McShane), który pokazuje mu świat, jaki mu się nie śnił. Panowie znajdą się w środku surrealistycznej wojny pomiędzy starymi bogami a nowymi bogami, odzwierciedlającymi zamiłowanie współczesnych społeczeństw do pieniędzy, technologii, mediów, celebrytów czy używek.

W znakomitej obsadzie serialu znajdują się także Pablo Schreiber jako Szalony Sweeney, Yetide Badaki jako Bilquis, Bruce Langley jako Techno Chłopiec, Crispin Glover jako Pan World, Orlando Jones jako Pan Nancy, Kristin Chenoweth jako Wielkanoc, Gillian Anderson jako Media, Cloris Leachman jako Zoria Wieczernaja, Peter Stormare jako Czernobog, Corbin Bernsen jako Wulkan i Jonathan Tucker jako Lokaj Lyesmith. Twórcą serialu jest Bryan Fuller ("Hannibal", "Pushing Daisies").

Premiera "American Gods" w Polsce zaplanowana jest na 1 maja w serwisie Amazon Prime Video, a tymczasem zobaczcie nowe teasery z bohaterami. Starsze możecie obejrzeć tutaj.

REKLAMA