Szpiedzy Waszyngtona, "Opowieść podręcznej" i kolejny odcinek "Fargo" - czyli co nowego na ShowMaksie

"Turn" (Fot. AMC)

0

W tym tygodniu na ShowMaksie rządzi "Opowieść podręcznej", a także bracia Stussy z nowego sezonu "Fargo". Co jeszcze pojawiło się w serwisie?

Skoro zaczyna się weekend, to znaczy, że pojawiły się nowe tytuły na ShowMaksie. W tym tygodniu to co najlepsze dostaliśmy już w czwartek - przerażającą "Opowieść podręcznej", którą recenzujemy tutaj, a także 2. odcinek 3. sezonu "Fargo", w którym wojna braci Stussy, granych przez Ewana McGregora, weszła na nowy poziom.

Co poza tym? Trzy sezony serialu AMC "Turn", opowiadającego o szpiegach amerykańskiej rewolucji. Fabuła tej produkcji oparta jest na książce "Washington's Spies" Alexandra Rose'a, która opowiada o siatce szpiegowskiej, stworzonej podczas wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych przez rolnika Abrahama Woodhulla (Jamie Bell). Szpiegowskie intrygi, akcja i wielka historia w tle - tego wszystkiego możecie spodziewać się po tym serialu. Czwarty i zarazem finałowy sezon będzie miał premierę za kilka tygodni, wszystkie poprzednie znajdziecie na ShowMaksie.

A oprócz tego w serwisie pojawiły się dwa kolejne dokumenty BBC - "Wielkie migracje zwierząt" i "Historia kryminalistyki" - oraz filmy "Albert Nobbs", "Noc w Ville-Marie", "Dom na końcu ulicy" i "Sanatorium strachu".

Zapraszamy do testowania serwisu ShowMax. Pierwsze 14 dni za darmo >>>

REKLAMA