Koszmar w dziewięciu odsłonach. Zobaczcie plakaty z bohaterami "Opowieści podręcznej"

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

Już po premierze serialu Hulu wypuściło plakaty z bohaterami "Opowieści podręcznej". Nie pozostawiają one wątpliwości, że każde z nich żyje w koszmarze.

Serialowa "Opowieść podręcznej" to ekranizacja powieści Margaret Atwood z 1985 roku, uwspółcześniona i dostosowana do naszych czasów. Osadzona w niedalekiej przyszłości historia skupia się na losach Offred, żyjącej w dyktaturze wojskowo-religijnej, która powstała na terenie USA. To państwo jest prawdziwym piekłem kobiet, sprowadzonych do roli różnego rodzaju służebnic swoich panów. Podręczne służą tylko do jednego - mają rodzić dzieci komendantom i ich żonom.

Ale nie tylko one żyją w koszmarze - w tym świecie nie ma szczęśliwych ludzi. Co widać także na plakatach z bohaterami, wypuszczonymi przez Hulu już po premierze serialu. Nikt nie wygląda tutaj na radosnego, a hasła jasno mówią, że wszystko co dobre już się skończyło.

Kolejne odcinki "Opowieści podręcznej" będą pojawiać się w czwartki na ShowMaksie, a naszą recenzję serialu znajdziecie tutaj.

handmaid01

handmaid02

handmaid03

handmaid04

handmaid05

handmaid06

handmaid07

handmaid08

handmaid09