8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

FOX kasuje "Sleepy Hollow" i "Rosewood". Marvelowski serial "The Gifted" dostaje zamówienie. Znamy datę premiery finałowego sezonu "The Strain". A oprócz tego "Taken", "Playing House", "Vera" i nie tylko.

1. FOX kasuje "Sleepy Hollow" i "Rosewood". Po czterech sezonach FOX skasował "Sleepy Hollow". Serial ostatnio oglądało 3,2 mln/0,9 widzów (wliczając w to nagrywarki). Z ramówki FOX-a zniknie także "Rosewood", który został skasowany po dwóch sezonach.

2. Marvelowski serial "The Gifted" dostaje zamówienie. FOX zamówił "Marvel's The Gifted", dziejący się w świecie X-Menów. W serialu występują Stephen Moyer i Amy Acker - jako rodzice dzieciaków obdarzonych mocami - a także Sean Teale, Jamie Chung, Coby Bell, Emma Dumont, Blair Redford, Natalie Alyn Lind i Percy Hynes White. Premiera "The Gifted" zaplanowana jest na jesień, pełny zwiastun pojawi się w przyszłym tygodniu.

3. Jessica St. Clair opowie o swojej walce z rakiem w 3. sezonie "Playing House". Jessica St. Clair zdradziła, że w 2015 roku usłyszała, że ma raka piersi. Od tego czasu przeszła kilka operacji, a także chemioterapię i radioterapię - i dokładnie to samo czeka jej bohaterkę w serialu.

4. NBC zamawia 2. sezon "Taken". Serial z Clive'em Standenem w roli głównej dostał zamówienie na 2. sezon, składający się z 16 odcinków. Ekipę opuści showrunner Alexander Cary. Na razie nie wiadomo, kto go zastąpi.

5. "Vera" powraca z 7. sezonem w Ale kino+. 10 maja o godz. 20:10 startuje w Ale kino+ 7. sezon "Very". W jego premierze pani detektyw i jej ekipa prowadzić będą śledztwo w sprawie tajemniczego zabójstwa na Ternstone, odległej, niedostępnej wyspie u wybrzeży hrabstwa Northumberland. Polecamy "Verę" i zapraszamy na nasz przegląd kryminałów z kobietami w roli głównej.

6. Sneak peek z sezonu 6B "Teen Wolfa". Finałowy sezon startuje latem, a już teraz możecie zobaczyć krótki fragment premiery.

7. Znamy datę premiery finałowego sezonu "The Strain". Telewizja FX ogłosiła, że "The Strain" wróci 16 lipca z 4. sezonem.

8. NBC rezygnuje z trzech projektów komediowych. Trzy piloty nowych komedii nie dostaną zamówienia od NBC: "Spaced Out" Billa Lawrence'a, serialowa wersja filmu "What About Barb?", a także "Relatively Happy" Maxa Mutchnicka.

REKLAMA