Poznajcie 10 nowych seriali ABC - zwiastuny i zdjęcia

"Ten Days in the Valley" (Fot. ABC)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Marvelowskie "Inhumans", Kyra Sedgwick w mrocznym kryminale, Freddie Highmore z "Bates Motel" w roli młodszego dr. House'a, komediowy powrót Zacha Braffa i nie tylko. ABC wypuściło zapowiedzi swoich nowości na sezon 2017/2018.

"Marvel's Inhumans"

inhumans00345

"Marvel's Inhumans" to nowy serial superbohaterski, opowiadający o przygodach Black Bolta - faceta, który się nie odzywa, bo jego głos ma taką siłę, że potrafi zniszczyć całe miasto - i jego królewskiej rodziny. Produkcja debiutuje 1 września w kinach IMAX i pod koniec września w telewizji ABC, gdzie ma godnie zastąpić "Agentów T.A.R.C.Z.Y." (przynajmniej tej jesieni).

Główną rolę gra Anson Mount, a poza tym pojawią się Eme Ikwaukor jako Gorgon, Ken Leung jako Karnak, Serinda Swan jako Meduza, Isabelle Cornish jako Crystal i Iwan Rheon jako Maximus, serialowy czarny charakter. W pilocie zobaczymy, jak tytułowa ekipa ucieka ze swojego miasta na Księżycu i ląduje na Hawajach. Showrunnerem "Marvel's Inhumans" jest Scott Buck ("Iron Fist").

Choć telewizja ABC wypuściła wczoraj zwiastuny i zdjęcia ze wszystkich innych nowych seriali, na "Marvel's Inhumans" wciąż czekamy. Jedyne, co mamy, to zdjęcie obsady i teaser, w którym pojawia się logo serialu. Wiemy także, że ta produkcja będzie emitowana w piątki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10