Jest ramówka ABC na sezon 2017/2018. A w niej kilka nowości i duża zmiana dla "Once Upon a Time"

"Once Upon a Time" (Fot. ABC)

W przeciwieństwie do obu poprzednich stacji, ABC planuje dużo zmian jesienią. W ramówce jest mnóstwo nowości, nie zabrakło także kilku zaskakujących decyzji.

Jesienne plany NBC i FOX-a już znamy, dziś doszła jeszcze ramówka ABC, które w tym roku postawiło na czystki, zmiany i największą liczbę nowości ze wszystkich stacji amerykańskiej Wielkiej Czwórki. Aż pięć z nich zadebiutuje jesienią.

W poniedziałki po "Dancing with the Stars" emitowany będzie "The Good Doctor", dramat medyczny z Freddiem Highmore'em, znanym z "Bates Motel". Wtorki widownia ABC spędzać będzie z komediami - do "The Middle" i "Fresh Off the Boat" dołączy przeniesione ze środy "Black-ish", a także nowy sitcom "The Mayor". Po nich emitowana będzie kolejna nowość - "The Gospel of Kevin". Środa pozostaje prawie bez zmian, tylko na miejsce "Black-ish" wskoczy "American Housewife".

Czwartki to powrót #TGIT w wydaniu, które publika ABC lubi najbardziej, czyli trzech sprawdzonych seriali Shondalandu emitowanych jeden po drugim. Piątkowa ramówka jest za to zaskakująca, bo nie dość że przerzucono do niej "Once Upon a Time", to jeszcze po nim pokazywane będzie "Marvel's Inhumans", które miało przecież być wielkim hitem. I to nie koniec zaskoczeń - jedyny serial fabularny, jaki ABC będzie jesienią emitować w niedziele, to "Ten Days in the Valley".

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." i "Quantico" zostały przeniesione na midseason, podobnie jak druga piątka nowości: "The Crossing", "Deception", "For the People", "Splitting Up Together" i "Alex, Inc."

Lista seriali, które nie wrócą, jak zwykle jest dość długa: "The Catch", "Conviction", "Dr. Ken", "Imaginary Mary", "Last Man Standing", "Mistresses", "Notorious", "The Real O'Neals", "Secrets & Lies" i "Time After Time".

Poniedziałek
20:00 - "Dancing with the Stars"
22:00 - "The Good Doctor" (nowość)

Wtorek
20:00 - "The Middle"
20:30 - "Fresh Off the Boat"
21:00 - "Black-ish"
21:30 - "The Mayor" (nowość)
22:00 - "The Gospel of Kevin" (nowość)

Środa
20:00 - "The Goldbergs"
20:30 - "Speechless"
21:00 - "Modern Family"
21:30 - "American Housewife"
22:00 - "Designated Surviror"

Czwartek
20:00 - "Grey's Anatomy"
21:00 - "Scandal"
22:00 - "How To Get Away With Murder"

Piątek
20:00 - "Once Upon a Time"
21:00 - "Marvel's Inhumans" (nowość)

Niedziela
20:00 - "To Tell the Truth"
21:00 - "Shark Tank"
22:00 - "Ten Days in the Valley" (nowość)

REKLAMA