6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

Nicole Kidman mówi, że szanse na 2. sezon "Wielkich kłamstewek" rosną. Netflix zapowiada na październik włoski serialu "Suburra". "Ozark" z nowym zwiastunem. A oprócz tego "Shooter", "Empire" i nie tylko.

1. Nicole Kidman mówi, że szanse na 2. sezon "Wielkich kłamstewek" rosną. "Wielkie kłamstewka" otrzymały 16 nominacji do Emmy i zdaniem Nicole Kidman zwiększyło to szanse na to, że powstanie 2. sezon.

2. Cookie kontra Carlotta w crossoverze "Empire" i "Star". Od dawna zapowiadany crossover dwóch seriali muzycznych FOX-a zostanie pokazany 27 września, czyli na samym początku sezonu.

3. Amin Joseph w 2. sezonie "Shootera". Amin Joseph dostał rolę powracającą w serialu "Shooter". Zobaczymy go w roli agenta ATLAS, który jest znany w "branży" i którego wszyscy się boją.

4. Natalie Zea w nowej komedii telewizji Showtime. Natalie Zea dostała rolę powracającą w komedii "White Famous" z Jayem Pharoah. Zobaczymy ją w roli agentki hollywoodzkich gwiazd.

5. Włoski serial Netfliksa w październiku. "Suburra", czyli osadzona w Rzymie opowieść o mafii, polityce i Kościele, zadebiutuje 6 października.

6. Jeszcze jeden zwiastun "Ozark". Serial Netfliksa z Jasonem Batemanem startuje za tydzień.

REKLAMA