Wojnę o Nowy Jork czas zacząć. Mamy nowy zwiastun "The Defenders" prosto z Comic-Conu

"The Defenders" (Fot. Netflix)

Netfliksowy zlot superbohaterów już za niecały miesiąc. W oczekiwaniu na premierę sprawdźcie zaprezentowany na Comic-Conie zwiastun - jest mnóstwo akcji i sporo Sigourney Weaver.

W sierpniu na Netfliksie zadebiutuje piąty z marvelowskich seriali - "The Defenders". Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter), Luke Cage (Mike Colter) i Iron Fist (Finn Jones) będą ratować Nowy Jork wspólnymi siłami, a wraz z nimi wróci całe mnóstwo znanych postaci. W obsadzie znajdują się Elden Henson (Foggy Nelson), Deborah Ann Woll (Karen Page), Eka Darville (Malcolm), Carrie Anne Moss (Jeri Hogarth), Scott Glenn (Stick), Jessica Henwick (Collen Wing), Rachael Taylor (Trish Walker), Simone Missick (Misty Knight) i Rosario Dawson (Claire Temple). Niedawny teaser serialu ujawnił, że możemy się spodziewać także obecności Punishera (Jon Bernthal).

Niewiele było jednak do tej pory wiadomo o przeciwniczce czwórki bohaterów, poza faktem, że nazywa się Alexandra i zagra ją Sigourney Weaver. Drugi oficjalny zwiastun, który Netflix pokazał na Comic-Conie (zrobiono to już po zaskakującym pokazie całego 1. odcinka serialu, ciepło przyjętego przez zgromadzonych na sali szczęśliwców), rzuca nieco światła na tę bohaterkę, sugerując, że to osoba, która nie cofnie się przed niczym, by wygrać wojnę o Nowy Jork.

Wygląda też na to, że w walce z tytułową ekipą nie będzie sama, bo połączy siły z paroma postaciami, które już znamy, m.in. z Elektrą (Elodie Yung) oraz Madame Gao (Wai Ching Ho) i kierowaną przez nią Ręką. "Prawda jest taka, że wcale tak bardzo się nie różnimy" - oznajmia Alexandra, zapowiadając upadek superbohaterskiej grupy. Premiera "The Defenders" na Netfliksie już 18 sierpnia.

REKLAMA