Piękni ludzie popadają w melancholię. Nowe zdjęcia i spoilery z 3. sezonu "Outlandera"

"Outlander" (Fot. Starz)

0

Ekipa "Outlandera" pojawiła się na Comic-Conie, a zamiast zwiastuna fanów spotkało coś lepszego - pokazano cały 1. odcinek 3. sezonu. Pojawiły się też nowe foty i trochę spoilerów.

Zwiastun 3. sezonu "Outlandera" już znacie, a poza tym, niezależnie od tego, czy czytaliście "Podróżniczkę" Diany Gabaldon, czy nie, zapewne wiecie, że Jamiego i Claire Fraserów czeka bardzo długa rozłąka. Ona powróci do swojego życia w 1948 roku i męża Franka, urodzi dziecko i będzie próbowała poukładać wszystko od nowa. Tymczasem on przeżyje bitwę pod Culloden i będzie cierpiał po stracie ukochanej. Prędzej czy później się spotkają - ale nie będzie to takie proste.

Nie zabraknie nowych przygód, dramatów, a także świeżych twarzy na ekranie. A bardziej konkretnie? Uczestnicy panelu "Outlandera" na Comic-Conie widzieli już nowy odcinek, a także rozmawiali z aktorami. Wiadomo, że odcinek zacznie się sceną pokazującą krajobraz po bitwie pod Culloden, który będzie dość przerażający - wszędzie trupy. Zobaczymy także konfrontację pomiędzy Jamiem i Black Jackiem, o której Tobias Menzies powiedział, że będzie zaskakująca i daleka od tego, czego ludzie oczekują.

Jamie i Claire przez większość sezonu będą rozdzieleni. "Każda z tych postaci ma teraz swoje własne życie i przechodzi kolejno przez emocje związane z żałobą, a następnie zaakceptowaniem sytuacji, w której straciło się kogoś, kogo się kochało" - mówił Sam Heughan, dodając, że można od tego zemdleć. Z kolei twórca serialu, Ronald D. Moore, oznajmił, że ten sezon przez większość czasu będzie opowiadać o tych 20 latach, które para spędziła osobno.

TVLine obiecuje, że zobaczymy Sama Heughana i Caitrionę Balfe we wspólnej scenie w premierze 3. sezonu, ale sugeruje, że będzie w tym jakiś twist. Przede wszystkim jednak zobaczymy, jak Claire próbuje w Bostonie stworzyć rodzinę z Frankiem i córką Jamiego. Nawet po kilku miesiącach ich interakcje będą dość dziwne, bo ona nie pozwala mu się dotknąć. Będą kłótnie, w powietrzu będzie latać popielniczka i nie będzie to łatwe dla żadnej ze stron.

Caitriona Balfe zdradziła, że rozdzieleni kochankowie spotkają się tak jak w książce i że będzie to wielki moment dla serialu, co jest zasługą scenariusza Matthew Robertsa. Poza tym zobaczymy jej bohaterkę walczącą o swoją pozycję w społeczeństwie, które wtedy widziało kobiety jako matki i żony, a nie lekarki.

"Outlander" wraca z 3. sezonem 10 września. Pierwszy odcinek nosi tytuł "The Battle Joined", a napisał go sam Ronald D. Moore. Jesienią zobaczymy aż 13 odcinków serialu, a tymczasem spójrzcie, jacy oni piękni i smutni.

Outlader Season 3 2017

Outlander Season 3 2017

Outlander Season 3 2017

REKLAMA