Alexandra spiskuje, a diabeł się spowiada. Sprawdźcie nowe klipy z "The Defenders"

"The Defenders" (Fot. Netflix)

Uczestnicy Comic-Conu widzieli już 1. odcinek "The Defenders", my musimy się zadowolić materiałami promocyjnymi. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się Sigourney Weaver w roli Alexandry i jakie grzechy ma na sumieniu Daredevil?

Na zakończonym już Comic-Conie zaprezentowano nowy zwiastun netfliksowego "The Defenders" (premiera 18 sierpnia), ale na tym kampania promocyjna się nie kończy. Do sieci trafiły dwa klipy z serialu, a pierwszy z nich pozwala bliżej przyjrzeć się nowej bohaterce, granej przez Sigourney Weaver Alexandrze. Tajemnicza postać ma być głównym przeciwnikiem grupy superbohaterów i wygląda na to, że jest godna tej roli. W końcu niewielu może sobie pozwolić na wydawanie rozkazów samej Madame Gao (Wai Ching Ho).

W drugim klipie widzimy spowiadającego się Matta Murdocka (Charlie Cox), którego ewidentnie dręczy sumienie, co nie jest niczym zaskakującym w przypadku tego bohatera. Szykuje się sporych rozmiarów wewnętrzny konflikt, zwłaszcza gdy Daredevilowi przyjdzie stanąć naprzeciwko Elektry (Elodie Yung).

REKLAMA