Klauny, pszczoły i amerykańskie wybory? Nowy plakat "American Horror Story: Cult"

"American Horror Story: Cult" (Fot. FX)

0

Co wspólnego mają ze sobą klauny, pszczoły i Donald Trump? My tego jeszcze nie wiemy, ale Ryan Murphy najwyraźniej znalazł jakieś połączenie. Zobaczcie nowy plakat 7. sezonu "American Horror Story".

Wiemy już, że tytuł nowego sezonu "American Horror Story" to "Cult", ale fabuła wciąż pozostaje tajemnicą. Ryan Murphy mówił, że chce pokazać coś strasznego, co wydarzy się w noc wyborczą, tę samą, której ostatecznym zwycięzcą okazał się Donald Trump. Ale głównymi bohaterami nie będą kandydaci na prezydenta USA.

Czy będą nimi klauny? Twórca "American Horror Story" mocno nam taką właśnie tematykę zasugerował, najpierw na Instagramie, potem w teaserach, a teraz na plakacie. Możliwe, że w "American Horror Story: Cult" pojawi się postać znana z "Freak Show", klaun Twisty grany przez Johna Carrola Lyncha. To właśnie jego zdjęcie Murphy wrzucił na Instagram.

A na pewno wiemy, że w obsadzie tego sezonu znajdują się Sarah Paulson, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes, Adina Porter i Lena Dunham. Premiera zaplanowana jest na 5 września.

american_horror_story_cult_poster